Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány testvéred van és milyen...

Hány testvéred van és milyen a kapcsolatod Velük?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fél tesóm van

De csak nagyon ritkán beszélünk, ezért kb semmilyen a kapcsolatunk

2018. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nővérem és iker húgaim. Mind a 4-en lányok vagyunk. Gyerekként sokat veszekedtünk, nővéremmel szó szerint öltük egymást, de amióta felnőttek lettünk, és mindenkinek saját családja van, azóta nagyon erős az összetartás közöttünk. Mindig számíthatunk egymásra, mindig segítjük egymást ha kell, és mindig találunk alkalmat, hogy mi testvérek összejöjjünk. Örülök, hogy ők a testvéreim.
2018. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ötön vagyunk 4 lány és 1 fiú. Én vagyok a legkisebb. Hihetetlen de mai napig jól kijövünk, összetartunk és remélem igy is marad. Én nagyon nagyon szeretem öket. Sokat köszönhetek nekik. Pl. a novéremék sokat foglalkoztak velem kiskoromba, pelenkáztak, nevelgettek. Mikor iskolaba kerultem a fiú teson szo szerint rendszeresen fizette az iskoláztatásomat, bentlakást kajapénzt stb. (A szüleimnek nem volt pénzük) Mivel most már családosok és kulömbözö országban lakunk kétszer gyűlünk össze egy évbe nyáron és karácsonykor. Unokákkal, férjeikkel együtt. Ezek eddigi életem legszebb pillanatai.😊👪
2018. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4en vagyunk én vagyok a legfiatalabb.3lány 1 fiú.

Nagyon szetetjük egymást, összetartunk.

49 48 46 40 évesek vagyunk.

2018. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy bátyám van. Már mindketten nagycsaládosok vagyunk. Szülinapkor, karácsonykor járunk össze. Ha valami problémám van számítógép ügyben segít távgyógyítással, ha neki kell villanytszerelni, fúrni-faragni akkor én segítek neki. Szeretem mert a tesóm, de igazából két különböző univerzum vagyunk. Különböző értékrenddel, más prioritásokkal, eltérő világnézettel.
2018. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Három féltesóm.


Egy öcsém anyai ágról, vele "nőttem fel", noha nyolc évvel fiatalabb nálam.


KEttő apai ágról, egy öcsém és egy "kishúgom", velük csak pár éve vettem fel a kapcsolatot, mert a szüleink nincsenek jóban, és gyerekként sem igazán találkoztunk.


De amióta rendszeresen beszélünk, találkozunk jó a kapcsolat :)

2018. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két mostohaöcsém van, egyik 6, a másik 11 évvel fiatalabb, mint én.


A nagyobbal jó a kapcsolat, bár már 1000km-re élek, így gyakorlatilag megszakadt.

Mostohaanyámmal nem tartok fenn semmilyen kommunikációt már 5-6 éve, így a fiúkkal is ritkán találkozok, de neten tudunuk egymásról.

2018. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4en vagyunk :)

Húgaim: 14 és 17 évesek

Bátyám: 31

Én pedig 24/f

Jól megvagyunk. Bár már most sajnálom a legkisebb húgomat hogy mi lesz amikor már egyedüli gyerek lesz otthon :(

2018. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két bátyám van, az egyikük már nem él. A másikkal 9 év köztünk a korkülönbség. Külföldön él, keveset beszélünk, találkozni meg még kevesebbet találkozunk de jóban vagyunk
2018. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1 bátyám van. Kisebb koromba sokat verekedtünk, néha együtt játszottunk. Mivel a szüleim rá figyeltek így 1 és 1/2 évesen kórházba kerültem egy baleset miatt. A tesóm a térdembe vágta a ceruzát ami szétnyílt. A másik térdembe egy bögrét vágott. Most mind a két térdemen örök heg van. Elmondása alapján idegesítem őt, egy ideig próbáltam törni magyam a jó viszinyra, de nem sikerült. Még otthon lakunk együtt, néha beszélünk, de valamikor ok nélkül piszkál. Soha nem eszünk közösen, ritkán megyünk valahova úgy hogy mind a 2-en ott vagyunk. Valamikor már gyűlölöm őt. Mondjuk amikor rajtam próbálta ki a kravmagás fogásokat és majdnem megfojtott. Ja.... megvagyunk. Alig várom, hogy elhúzhassak innen, mert ő úgyse fog.
2018. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!