Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjnám magamat függetl...

Hogyan tudjnám magamat függetleníteni a külső stresszhatásoktól és elérni a "belső nyugalmat"?

Figyelt kérdés
Ez kicsit elvontra sikerült.. Szóval gondolok pl. olyasvalamire, hogy valaki(k) mindig szándékosan piszkálnak, keresztbe tesznek, de te ezen nem idegesíted magad, hanem teszel rá magasról. Hát én erre nem vagyok képes, egy-egy szándékos szurkapiszkán idegesítem magam órákig.
2010. jún. 7. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem vagy egyedül :(

Nincs olyan nap,hogy ne húznának fel valamivel ,pedig nem is szándékos.Én meg sajnos a legjobb szándékkal sem tudom azt mondani,hogy nem érdekel...

Én tudom,mi lenne a megoldás,éld az életed,csináld,amit jónak látsz,ha már nagyon felidegeltek,vonulj el olvasni,netezni stb...szóval,csinálj valamit,ami felvidít és kikapcsol.Az a baj,hogy ez a megoldás nekem mindíg csak akkor jut eszembe,mikor már a gutaütés kerülget.

2010. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia! ne hagyd hogy mások felhúzzanak azzal csak elérik a céljaikat, ha beszólnak szólj te is vissza ne hagyd magad, járj mindig egy lépéssel előttük, hogy tudd mit kell mondani, gondolj arra csak irigyek rád, aki piszkál általában irigy, meg gondolj bele, ha kikészíted magad elérik a céljukat, ne hagyd hogy a fejedre nőjenek, ha lekaksizod őket az nagy fájdalom magába nekik. Sok szerencsét!
2010. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Ti hogyan éritek el ezt? Annyira nehéz, pedig jó lenne.. Hadd forrjanak csak a levükben, hogy én nyugodt tudok maradni.
2010. jún. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!