Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodig mennek be a...

Hány éves korodig mennek be a fürdőbe a szüleid ha bent vagy?

Figyelt kérdés
A páromméknál zuhanykabin van s bármikot ott van folyton benyitogatnak rá a szülei valami indokka. Engem teljesen ledöbbentett mert nálunk egymás szobájába se megyünk csak úgy be. (Ő 25F)
2010. jún. 7. 20:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Anyum tesóm (nő) bármikor bejön ha tusolok...apum nem, ez evidens:)
2010. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát hozzám úgy 12-13 éves korom óta még anyukám sem, mert én eléggé szégyellős vagyok. Én viszont anyukámhoz simán bemegyek, őt nem zavarja. Öcsémhez is az megy be, aki akar, ő alapból pucéran jön ki a fürdőszobából. Ha pl. csörög a telefonja, cask kiordít nekem, hogy hozzam be.

Szóval szerintem ez személyenként és családonként is eléggé változó. Ja, amúgy én 23 éves vagyok, öcsém meg 20.

2010. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát apukám már egész kiskoromtól nem jön be, anyukám olyan 14-15 éves koromtól.


Ki is verné nálam a biztosítékot, ha bárki bejönne, amikor én fürdök!


Bár, nálunk van (nem átlátszó) zuhanyfüggöny, amit mindig "behúzok", úgyhogy én legtöbbször, (ha tusolok vagy fürdök), a fürdőajtót nyitva hagyom, hogyha anyának vagy öcsémnek kell, pisilni azért be tudjanak jönni (egy WC van a fürdőszobában).

22/L

2010. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk serdülőkorig nyitunk/nyitottunk egymásra a fürdőszobában...
2010. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Pároméknál is úgy van otthon, hogy bemászkálnak a másikhoz a fürdőszobába (egyben van a WC-vel), hogy pl. ha a tesója (lány) fürdik, akkor a pasim simán bemegy pisilni.

Először nekem is furcsa volt, mert nálunk se csukta be az ajtót, amikor bement pisilni... :O De már megszoktam és nevetek az egészen! :D

21/L

2010. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Ja egyébként a pasim 20 éves (utolsó voltam).
2010. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum még simán bejön :) Apum is néha-néha, de nagyon ritkán, csak ha fontos :D
2010. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Hozzám senki nem jön be kb. 11 éves korom óta...

Nagyon nem tetszene ha pl. anyukám benyitna mikor éppen zuhanyzok:S

2010. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
én nme szeretem, ha bejönnek, bár a zuhanykabinon át semmit nme lehet látni.. barátom viszotn egy szál f.szban végigcsörtet a házon. öccse barátnője meg ájuldozik...XD hasonlóan az édesanyja, hogy nem szégyelli magát. embere válogatja.én szégyellős vagyok:D
2010. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Természetességre vagyunk nevelve. Amíg együtt éltem a szüleimmel (32) addig ha dolgunk volt a fürdőbe bementünk. Nem szégyeltük magunkat. Annyi volt csak, hogy ha én mentem be apámhoz akkor ő a habot az öléhez kotorta.
2010. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!