Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodban esett le,...

Hány éves korodban esett le, h milyen csodálatos szüleid vannak és mi mindent megtettek érted?

Figyelt kérdés
mikor(hány évesen és minek hatására) jöttél rá, h milyen szeretetteljes burokban neveltek, meg h mennyi áldozatot hoztak? (gondolok azokra akiknél így volt). Megköszönted nekik? kort és nemet is légyszi
2011. febr. 9. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Én még várok erre a korra. 24 f
2011. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

én olyan 17 éves korom környékén, amikor megnyíltam nekik. addig teljesen elutasító voltam velük, magamba forduló, mindent magamban tartottam. és akkor ott valami történt, és azóta kb mindent tudnak rólam.

sose veszekedtek, mindig jó példát mutattak nekem. megköszönni még nem köszöntem meg, nehezen fejezem ki az érzéseim sajnos. 21/L

2011. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Most 18 vagyok, kb úgy 15-16 éves koromban rájöttem hogy mennyi áldozatot hoztak értem, és mindig én és a tesóm voltunk/vagyunk az elsők. Bánom hogy régen milyen kis hülye hisztis voltam és visszabeszéltem nekik :( Bár még most is néha előfordul, de próbálok javítani :D

18L

2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb köszönet, ha Te is hasonlóan odaadó vagy, ha megöregednek...
2011. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

bennem már egy ideje érlelődik, de ma valahogy nagyon rám tört, és ezt a számot hallgatva el is érzékenyültem.

http://www.youtube.com/watch?v=Qag9ti7bsYM

2011. febr. 9. 21:36
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos én a "csodálatos" szót nem mondhatom el a szüleimről...főleg nem az apámról...:((((

Nem akarok belemenni a részletekbe...viszont tudom hogy ÍGY nem fogom nevelni a gyerekemet!!!

30/nő

2011. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
15/L vagyok, fél éve kezdtem "kapisgálni". Előtte sem voltam olyan rossz, de sokszor hanyagoltam Őket. De már rádöbbenek, hogy milyen imádnivalóan jó szüleim vannak.:)) imádom Őket(L) :))
2011. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

20-21 lehettem...

L

2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én világ életemben így gondoltam. Imádom a szüleimet, a legjobb barátnőm anyukám, nincs olyan amit nem tudnék vele megbeszélni. Minden nap csak szeretetet kapok tőlük.

Igyekszem viszonozni azt a sokat amit eddig adtak és eztán fognak.

Számomra ez teljesen természetes, és ezért döbbenek mindig meg azon amikor olyanokat hallok, olvasok hogy valaki utálja a szüleit. El sem tudom képzelni, hogy történhet ilyen.

2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Ágika86, igen énis így gondoltam sokáig, hogy hogy utálhatja valaki a szüleit, míg el nem mentem egy barátnőmhöz. az anyja úgy beszélt vele mint egy senkiházi utolsó akárkivel, iszonyat ledöbbentem hogy ilyen létezik. és vannak durvább esetek is sajnos.
2011. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!