Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány éves voltál, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál, amikor a szüleid elváltak?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok és az anyukám kb. 2 hete bejelentette, hogy elakar válni az apukámtól, mert már nem szereti és boldogtalan mellette:((

Apum nagyon-nagyon szereti anyumat de tiszteletben tartja a döntését és már másnap reggel elköltözött:((

Van még egy ikertesóm(fiú) és egy 8 éves öcsém..

Apukámmal meg csak szombaton találkozhatunk..:(


Ti, hogy dolgoztátok fel a szüleitek válását?Hány éves voltál akkor?Most mennyi vagy?És most milyen az életed?


Köszönöm előre is:)


2011. okt. 23. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
10 voltam. Anyukám ország másik felében lakik, nagyon ritkán látom. De hát life goes on... Majd jobb lesz ha egyetemre megyek.
2011. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kábé 3 éves voltam. Sokáig reménykedtem, hogy újra összejönnek. Aztán 8-10 éves koromra felfogtam, hogy nem. Nehéz volt.
2011. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16 évesen. Idén nyáron.
2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
18. Nem érintett meg különösebben. Sosem érettem másoknak miért olyan rossz. Túlságoan ragaszkodnak a megszokáshoz. Nekem mindegy hol vannak, ha engem szeretnek, ők jól megvannak akkor az pont elég.
2011. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, hogy ezeken keresztül kell menned. Szüleim szerencsére 33 éve együtt vannak, bár voltak nagyon nehéz pillanatok.


Anyukád meg biztos lehet abban, hogy a következő pasival sem lesz 100%-ig boldog.


24/N

2011. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

17 voltam. Örültem neki nagyon, apámmal nincs jó kapcsolatom. De anyagiak miatt nem volt megoldható a különköltözés, szóval még mindig szívják egymás (és a mi) vérünket is. :S

20L

2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én is 14 voltam mikor elváltak. Nem mondom, hogy örültem neki, de megnyugodtam, hogy nem kell tovább hallgatnom a vitáikat. Ennek ellenére a bíró megdicsérte őket, hogy milyen szépen, nyugodtan váltak el(nem volt szitkozódás, követelődzés).

Az én apukám nem költözött el azonnal.Júliusban kimondták a válást, és novemberben az utolsó nap- amit a bíró meghatározott-költözött el. Addig anyu az én szobámban aludt.

Néha apu azzal jött, hogy az egyik gyereket magával akarja vinni. Először az öcsémet akarta, de ő még kicsi volt és nem tudta volna otthon hagyni egyedül, ha dolgozni ment.

Akkor kitalálta, hogy visz engem. Én nem akartam vele menni, de megbántani se akartam, így azt mondogattam, hogy majd a bíróság eldönti. Ott meg úgy döntöttek, hogy a 2 gyereket nem választják el egymástól.

A bíróság úgy döntött, hogy minden 2. hétvégét apunál kell töltenünk. Mi ehelyett minden szombaton mentünk inkább. Aztán már csak minden 2. szombaton. Aztán az is elmaradozott. Az elmúlt 1,5 évben 2szer beszéltem apuval.

Mondjuk mi nem is voltunk egy összetartó család...

2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
pontosan abban a helyzetben vagyok, mint te, csak én 18 vagyok, az öcsém 13, és apukám nem fogadja el anyukám döntését, úgyhogy ez még el fog tartani egy darabig. fantasztikus
2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak el, viszont nagyon örülnék neki, mert apukám rossz ember, sok olyan dolgot tett, amit már nem tudnék neki megbocsátani. Anyát is az tartja vissza a válástól, hogy nem tudnánk hol élni. 15/L
2011. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Úristen..Én nem akarom, hogy az legyen velünk is, hogy az apumat több éve már nem láttam és nem is érdekli, hogy mi lett velünk:((


Az borzalmas lenne..Én az apukámat nem akarom elveszíteni:S

2011. okt. 23. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!