Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez ilyen estb en egy férfi?

Bella673 kérdése:

Mit érez ilyen estb en egy férfi?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ha el veszíti egy nő a babajat kb 3honaposan az egy értelmű megviseli, de a férfit is? mit érez kötődik a nőhöz? nem várt baba volt....és k alandbol lett a baba
2018. febr. 17. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

“nem várt baba volt....és k alandbol lett a baba”

Akkor valószínűleg mélységes megkönnyebbülést és hálát érez, hogy nem tudták őt így átverni akarata ellenére. Senki nem akar egy futó kaland után gyereket neveleni.


(igen, tudom, akkor húzzon gumit a farkára. de itt most nem ez volt a kérdés)

2018. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Majdnem egyetértek az elsővel, csak nem volt semmiféle akarata ellenére átverés a férfival szemben. De igen, a legtöbb pasi röhögne a markába ha meghalna a gyerek, mert igy megúszná következmények nélkül a saját hülyeségét - És a többségük szerint az tökéletesen jól van ha más fizet az ő disznóságukért.
2018. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
A férfi vszínűleg inkább megkönnyebbülést érez a fenti esetben.
2018. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó elsőnek ki borult de utána el fogadta és örült neki varta!

majd el veteltem utána jöttek a bajok lassan egy éve de meg mindig tartjuk a kapcsolatot keres :/

2018. febr. 17. 16:07
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

#2

"más fizet az ő disznóságukért."

Milyen disznóságért. A nőci tette szét a lábait szóval a felelősség 50-50. Arról meg hogy nem tudta kihordani csak a nő tehet.

2018. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Hézagtöltö barátnőknél a pasi ilyenkor megkönyebbül. Sajnos ez van. :(
2018. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Én megkönnyebbülést éreznék
2018. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

"Mert igy megúszná következmények nélkül a saját hülyeségét - És a többségük szerint az tökéletesen jól van ha más fizet az ő disznóságukért"


Miert lenne a ferfi hibaja ?

Nem a nő teszi szét a lábát?

Egyebkent erdekes hogy csak nok valaszoltak erre a ferfiak neveben....

2018. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Mit érezne? Kaland volt nem? Magyarul dgtatok és felcsinált mert valszeg nincs pénz gumira (sem). Két eszes ember.

Gondolom megkönnyebbült, hogy nem maradsz a nyakán egy gyerekkel.

35N

2018. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

3 hónapos magzat vagy 3 hónapos csecsemő? Nem mindegy.

A feleségem elvetélt és őt nagyon durván megviselte, engem annyira nem. A nő testében történnek durva hormonális változások, a férfinál ilyen nincs.

Ha viszont már megszületik és 3 hónaposan egyszer csak csecsemőhalál következik be, az már engem is komolyan érintett volna érzelmileg, hiszen addigra már a kezembe fogtam, valószínűleg már mosolygott is rám, elkezdődött a kötődés kialakulása. Onnantól az apa is több érintettettséget érez.

2018. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!