Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez ilyen estb en egy férfi?

Bella673 kérdése:

Mit érez ilyen estb en egy férfi?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ha el veszíti egy nő a babajat kb 3honaposan az egy értelmű megviseli, de a férfit is? mit érez kötődik a nőhöz? nem várt baba volt....és k alandbol lett a baba
2018. febr. 17. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Megmondom neked oszinten, ilyen orul a ferfi hogy elment a baba!
2018. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 TR75 ***** válasza:
97%
Megkönnyebbülés lehet. De hogy "röhögne a markába"? Bocs, de a kettő nem ugyanaz a kategória. A megkönnyebbülés az természetes, mert olyan felelősséget úszott meg, amit talán nem akart vállalni, nem volt kész rá (és bizony igen, a védekezés kérdése erősen felmerül; ha bármelyik fél el akarja kerülni ezt a helyzetet, akkor védekezni kell. És inkább a férfinak, mert az a biztosabb - nem feltétlenül mint módszer, de mint észszerű előrelátás). De ha már röhög a markába, akkor egyértelműen rosszindulatú gyökér, szóval akkor nyugodtan rohadjon meg, ahol van. Mert van empátia is a világon.
2018. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Éppenséggel ha kalandból születik is örülhet valaki a gyereknek, ahogy az is lehetséges, hogy valaki a tervezett babának nem örül őszintén.

Sem a nőket, sem a férfiakat nem lehet általánosítani, én eleve meg sem tartanék egy egyéjszakás kalandból becsúszott babát, mert nem akarok kicseszni sem a pasival, sem a gyerekkel, de főleg nem magammal. Ez van.

Én férfiként, bármilyen gonoszul is hangzik, de igen, valójában örülnék, ha elmenne a nemkívánt magzat, ugyanazon okokból, amit már leírtam. Jobb lenne a nőnek, jobb lenne nekem, egy gyereknek pedig nem kéne megszületnie a kínlódásba.

Lehet inkább megkönnyebbülésnek nevezni, igen, mint örömnek, de a lényeg ugyanaz, hogy jó, hogy így történt.

Lehet ezért lepontozni, utálni, beszólogatni, de én így gondolom.

2018. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Én speciel férfiként nem örülnék, ha olyan nőtől születne gyerekem, akit nem is ismerek, talán a vezetéknevét sem tudom és védekezés nélküli egyéjszakás kalandra kapható, ergo még felelőtlen is.

Nincs ezekkel a nőkkel semmi baj, jó, hogy vannak, mert időnként szükség van rájuk, de gyereket szerelemből, közös akarattal szeretnék attól, akivel le akarom majd élni az életem. Ebből következik, hogy én megkönnyebbülnék.

Amelyik férfi mást mond, az hazudik.

2018. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
A kérdéshez mellékelt információ alapján azt kell mondani, hogy férfija válogatja.
2018. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 TR75 ***** válasza:
58%

#14

"Én speciel férfiként nem örülnék, ha olyan nőtől születne gyerekem, akit nem is ismerek, talán a vezetéknevét sem tudom és védekezés nélküli egyéjszakás kalandra kapható, ergo még felelőtlen is."


Tehát óvszer nélkül dugható, és ez jó dolog, mert a patront belelőheted, de mekkora r..anc egyben, mert hagyja, hogy gumi nélkül a farkadra húzd. Remélem, az ellentmondást te is érzed.

Mondanám, hogy vicces, de valójában nem az.

2018. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

"védekezés nélküli egyéjszakás kalandra kapható, ergo még felelőtlen is"


Pont, mint te.

2018. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

16-17

"Mit érez ilyen estb en egy férfi?"


Ugye ez volt a kérdés?


Természetesen felelőtlen a férfi is, de most nem ez volt a kérdés, ezért nem arra válaszoltam.


Egyébként ÉN nem vagyok felelőtlen, különösen nem az egyéjszakás nőkkel, nyilván ezért nem vagyok beteg és még egyik sem jött, hogy gyereke lenne a jóvoltomból.

2018. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sok mindent nem írtam le, 2honapig ismerkedtünk mi előtt le fekudtunk a másik hogy szedtem gyógyszert majd számítottam vele s 2honap után kerestem meg es mondtam el neki! multheten drog hatása alatt volt és úgy hívott fel, pedig nem egy linglanh komolytalan férfi ő mondta vállalja a felelősséget és el is vállalja alig akarta el hinni hogy el ment a baba,azóta igazából úgy veszem észre mintha ez miatt haragudna utalna engem :( és ez lassan egy éve van de meg mindig tartjuk a kapcsolatot lehetnek érzései utánam?
2018. febr. 17. 21:14
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Drog hatása alatt volt és ekkor vállalta (volna) a gyereket?

Gratulálok!

Felelősségteljes, megfontolt emberek vagytok!

A szerencsétlen magzatnak hatalmas szerencséje van, hogy nem született meg.

2018. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!