Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes családok? Miért nem...

Tökéletes családok? Miért nem hiszek benne?

Figyelt kérdés
Idős ember vagyok, rengeteg családdal kerültem kapcsolatba munkámból és koromból kifolyóan. Sokszor találkoztam látszólag tökéletes, mély harmóniában élő családokkal.Aztán eltelt 5-10 év, és megdöbbenve értesültem róla, hogy elváltak. Szinte mind, pont azok, akik sokáig azt láttam, tökéletes házasságban, kapcsolatban élnek. Érdekes módon, sok olyan családot ismerek, ahol állandóan veszekedtek, civakodtak, folyton hangos volt a ház...és ők együtt maradtak, sőt némelyik ma már kifejezetten harmonikus házasságban.
2018. febr. 18. 12:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt láttam, a tökéletesség inkább a külvilágnak "szólt".

Nálunk bizony volt néha kanálcsörrenés, vitatkozás, de nem is próbáltunk tökéletes családnak látszani. Viszont ami jó, mindig becsültük egymást, és gyermekeinket is.

2018. febr. 18. 13:53
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi nincs, ami tökéletes, így aztán tökéletes család sincs.
2018. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!