Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy anyám,...

Mit kéne tennem, hogy anyám, a húgom és az apám végre tekintettel legyenek rám?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és nem engedhetem meg magamnak, hogy elköltözzek sajna. Nappal iskolába járok, esténként pedig 10-ig tanulok. Sikerült úgy összeraknom az órarendemet, hogy aludhassak 7-ig, fél 8-ig reggelente, és elviekben ki tudnám magam pihenni, de ehelyett minden reggel arra ébredek, hogy az egyik a 3 személy közül a szobám melletti fürdőből üvöltözik a másiknak, aki lent van a földszinten... Már kértem őket szépen, hogy ne játszák ezt, mert nagyon kimerült vagyok, és minden 30-45 perc alvás sokat számít az életemben, de egyszerűen szarnak a fejemre. Reggelente sírógörcsöt tudnék kapni, amikor az üvöltözésre ébredek.. Nem tudom, mitévő legyek, de ezt így nem bírom csinálni... Éppen a jövőmön dolgozom, vannak törekvéseim, de így nem bírok élni.

2018. márc. 1. 08:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el ordibálni te is,amikor ők aludnak, és mondd el,hogy neked is ilyen érzés,szóval próbálják átértékelni a dolgokat.
2018. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű semmit. Nálunk a tesóm verte fel a házat hajnali 5-kor mikor indult suliba. Csapkodta az ajtókat, a villanykapcsolókba "belebokszolt". Szerencsére megoldódott azzal, hogy elköltözött koleszba, addig hiába szóltam neki akárhányszor.


Egyet próbálnék meg, 10-kor mikor hazamész, akkor verjél fel mindenkit.

2018. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!