Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám mindig részeg és...

Az apám mindig részeg és mindig megver engem és az anyámat mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Az apám mindig haza jön részegen és ha nem neki adunk igazat akkor mindig terrorizál meg megver ma is például haza jövök az iskolából igen még akkor nem volt részeg de azt mondta hogy elmegy a munkatásával vásárolni én meg mondtam magamban hátha most nem hazudik. Anyukám haza jön 18:30-kor de azelőtt egy orával kb én felhivtam az apámat és megkérdeztem tőle hogy mikor szándékozna hazajönni azt mondta (14:00-kor értem haza és 15:30-kor hivtam és 14:00-kor ment el) hogy ő még vásárol persze hallatszott a hangján hogy már részeg. Srácok szerintetek mit tudnék tenni. És minden nap részeg habár azt mondtam már.
2017. dec. 15. 19:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
20%
Sajnos nem sok mindent lehet tenni. Talán az lenne a legjobb, ha semmit. Sajnálom.
2017. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Anyukád nem tesz semmit?
2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És anyádnak ez így jó? Külön kellene költöznötök apádtól, ha meg fizikailag bántalmaz titeket, akkor látlelet és feljelentés.
2017. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi segítség kellene a leszokáshoz. Erre kellene rábeszélni édesapádat.
2017. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Az is megoldás lehet, hogy négyszemközt elmondod az osztályfőnöknek ha jó a viszonyod vele, és megkéred hogy segítsen a megfelelő hatósághoz fordulni
2017. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Én ebben nőttem fel.Sajnos anyukám meg is halt.Igen.Tönkretette őt apu.Állami gondozásba kerültünk 4 kistesómmal együtt.Anyaotthon az egyetlen megoldás.Más nincs.Gondolom te is szorgalmasan imádkozol hogy ne legyen részeg apu mikor hazaérsz suliból.29 vagyok a mai napig rettegek ettől.Sokszor felébredek egy apró neszre is mert "hazajött apu" közben pedig csak kísért a rohadt múlt.Soha nem lehet ezt igazán feldolgozni.Pedig közel 5 évig jártam pszichológushoz. 🙁🙁🙁 Anyaotthon!!!Biztonságban lesztek,apád meg igya magát a kórházba májzsugorral... 😔
2017. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nekem is hasonló volt a szitu.Apu sokat ivott de mondjuk sosem bántott minket

ETTŐL függetlenül a szégyen még most is bennem él ha visszagondolok a gyerekkoromra.Ezt a helyzetet csak anyud tudja lezárni.Nagyszülőkhöz költözni stb segíthet

Talán apud is rájön hogy mit veszíthet.

2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Kezdj el edzeni, tanulj önvédelmet. Ha apád neked megy vagy anyukádnak, rázd meg, mint a rongyot. Amúgy meg szóba se álljatok vele, amikor részeg. Én a házból is kizárnám "véletlenül".
2017. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te egyedül semmit nem tudsz tenni.

Anyukádnak kellene elég felnőttnek lennie ahhoz, hogy elváljon tőle. Próbáld megbeszélni anyukáddal, miért nem teszi ezt. Mi tartja egy alkoholista, bántalmazó barom mellett.

2017. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látszik anyudnak megfelel ez a szitu. Te nem sok mindent tudsz tenni.
2017. dec. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!