Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak szeretnék egy...

Anyukámnak szeretnék egy bulit szervezni, de nem tudom hogyan? És hogy milyen ajándékot vegyek/adjak neki? . Ha valakinek van valami normális ötlete azt legyen szives irja le! 13/l

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

M8ndenképp vonj be felnőttet.Anyud tesóját, barátnőjét majd ők segítenek.

Cuki vagy aranyos az ötlet anyud biztosan örülni fog, de felnőtt segítsége szerintem elengethetetlen.

2018. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem irod, milyen alkalombol szeretned. Az is kerdeses, mibol finansziroznad, mekkora kereted van ra. En anyukam 50. szulinapjat szerveztem meg, mert apura ilyesmiben nem lehet szamitani, felesbe fizettuk, de mindent en inteztem. Idopontra asztalt foglaltattam egy etteremben, oda mentunk vacsizni, megbeszeltem a pincerekkel, hogy hozunk tortat, azt egy cukraszdaban megrendeltem. Vettem egy csokor viragot, meg egy par fulbevalot eremmel nyaklanchoz. Anyu nem szamitott ra, ugyhogy orult neki nagyon.
2018. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja de en ekkor mar 19 eves voltam. Szerintem is vonj be felnottet.
2018. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg édesanyádnál is idősebb vagyok (50) Anyunak szerettem volna szülinapi bulit. Megbeszéltem a tesóival. Egy közös uzsi mellett döntöttünk.

A részleteket együtt beszéltük meg. Mivel anyu már elég nehézkes "lebuktunk" a szervezéssel, hogy ő is felkészülhessen.

2018. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tesom(20 éves) és a barátnője (23 éves) segitenek benne. Én pedig délután egy óra hosszára szoktam menni segiteni másoknak és minden nap kapok 1000forintot. Anyukámnak a 44.-dik születésnapja lesz. Itthol sütünk nekinfinom tortát, sütiket. A diszitéseket pedig megvesszük. Anya barátaival beszéltem már ês ők is segítenek. Apukám sajnos már nem tud segiteni, mert november 16-án meghalt.
2018. márc. 1. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom, ami apukaddal tortent. Szerintem anyukadnak eleve a gesztus, hogy miatta szervezkedtek, hogy oromet akartok okozni, jol fog esni. Suti megvan, akkor meg vakami helyszin kell ahol elfertek, egy kis pezsgo, fibcsi kaja. Ajandekban nehez tanacsot adni, te ismered anyukadat, en mondjuk targyi ajandek hrlyett valami elmenynek jobban orulnek, valami, amire vagyom, de nincs ra idom, vagy nem akarok ra penzt aldozni, mondjuk masszazsutalvany, wellnessbelepo, beutalo kozmetikushoz, szinhazbelepo, ilyesmi.
2018. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!