Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő döntés?

Mi lenne a megfelelő döntés?

Figyelt kérdés

A nagy nővéremnek nemsokára lesz az esküvője, és nem tudom eldönteni, hogy menjek-e.

A döntésem egyértelmű lenne, csak vannak tényezők, amik meggátolnak ebben. Például nemrégiben megfenyített és stresszlevezető vagyok számára. Azt is hozzám vágta, hogy a barátnőméket feljelenti, engem pedig kirak a házamból, csak mert nem vagyunk szimpatikusak számára és nem ugrok minden szavára.



2018. márc. 6. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarja feljelenteni a barátnődet és mégis hogy a csudában akarna kirakni a házadból ?
2018. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ezek után sietnék az esküvőjére.
2018. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen családokat el kell felejteni. Minek mennél el.
2018. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

“Azt is hozzám vágta, hogy a barátnőméket feljelenti, engem pedig kirak a házamból, csak mert nem vagyunk szimpatikusak számára és nem ugrok minden szavára.”


Ezt hogyan zajlott?

- Te János, ha nem ugrasz minden szavamra, akkor feljelentelem a barátnődéket, téged meg kiraklak a házaDból!


Kicsit Maunika show-nak hangzik. Vagy csak az unalom szülte a kérdést?

2018. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
C tipusuak vagytok?
2018. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
XD a joshi barát meg a maounika átköltözött a gyk-ra
2018. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, edd ki a vagyonából. Töltöttkáposztával fizet a gaztetteiért! Tortából is hányásig egyél.
2018. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg abszurd egy kicsit.
2018. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalán mi az, hogy kirak a házadból. Vagy csak lakó vagy benne és valójában az övé, vagy hogy van ez?
2018. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!