Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem egy olyan problémám...

Nekem egy olyan problémám van, hogy a fiam 19 éves, és még mindig nem csajozik! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A fiam 19 éves és még mindig nem foglalkozik a lányokkal,nagyon félek attól,hogy esetleg van valami baja,mondjuk meleg,vagy aszexuális.Köszönöm a segítő válaszokat!

Egy aggódó anya


2010. jún. 10. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
92%
A fiúk sokszor később érnek, mint a lányok. Van egy fiú haverom, akit kb 23 éves koráig egyáltalán nem érdekeltek a lányok, pedig elég soknak tetszett. De ő meg csak a haverok, bringázás, számítógép meg hasonlók bűvöletében élt. Aztán 23 évesen összejött egy lánnyal, és azóta is együtt vannak (már 5 éve).
2010. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
70%
Ha esetleg meleg, az nem betegség.Kérdezz rá.
2010. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
17%

igenis betegség aki meleg

én mint betegségre nézek rá aki meleg a emberiségnek irtani kéne mind az araboknál

2010. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem betegség, csak deviancia. Ne bíztasd már fel szegény anyukát.
2010. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
21%

nem baj, majd kinövi.


25 éves korig mindenki gyerek az én szememben.

2010. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
79%
Orvosilag nem betegség.Az, hogy te betegként tekintesz rájuk a te magánügyed.Legyünk objektívek.
2010. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%

Apukája üljön le vele és kérdezzen rá finoman. Lehetséges, hogy csajozik, csak neked nem mondja el. (Sok családban látni, hogy az egy gyerekes fiús mamák nem fogadják el a "picike kicsi fiacskájukat elcsábító gonosz sárkányokat". Remélem te nem vagy/nem leszel ilyen! :) )

Az én anyósom annó két évig a létezésemről sem tudott...

2010. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
51%
Ne bíztatom fel.Vígasztalom.Attól még az ő fia marad.
2010. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
94%

Újra csak elmondom, nem értem, miért nem lehet tiszteletben tartani az emberek személyiségét, döntéseit, miért akarnak minden egyénre ráhúzni egy (azaz mivel 2 nem van, 2) darab egyen-életutat!!! Unokatesóm 22, és még mindig nem volt csaja (és nem hiszem, hogy meleg). És attól, hogy ha valaki (az anyja?) rágná a fülét, a barátok prostikkal traktálnák (szexualitás rovatban van egy srác, akinek ez a "remek" ötlete támadt barátja "problémájára" :S) attól nem gondolkodna másképp.

19-20 évesen még nagyon sok srácnak nem volt barátnője, ez tévedés, hogy mindenki 14-15 évesen kezdi. Nézz körül egy egyetemen. Sokan érkeznek oda szűzen, sőt akad (bár az kevesebb), aki úgy is távozik.

Majd lesz neki barátnője, ne aggódj. EL kell fogadni, hogy ő ilyen visszahúzódó típus, és kész, tiszteletben kell tartani a magánéletét.

29/N

2010. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
83%
12:11-es, azt mondd meg légy szíves, hogy ha "irtanánk, mint az araboknál", miben lenne jobb? Én sem szeretem azokat a hulladék (vagy csak szimplán hülye) alakokat, akik pávatollal a seggükben masíroznak az Andrássy úton, és vér jobber vagyok, de az olyan melegekkel, akik nem csinálnak kirakatot abból, hogy ők melegek, semmi bajom. Több meleg barátom is van, éppen olyan emberek, mint akármelyikünk.
2010. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!