Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál élni saját magaddal?

Tudnál élni saját magaddal?

Figyelt kérdés
Előnyei és hátrányai? Holnapra duplázódnál, kettő lenne belőle. A ruhatár közös, a házimunka is felesbe menne, de a párodhoz is ugyanúgy viszonyulna, mint te. Esetleg kipróbálnád, hogy megismer jobban magad?
2018. márc. 21. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

Úgy tudom s úgy gondolom, hogy a legtöbb ember frászt kapna magától. Nagyon szolid, békés, toleráns, cukorfalat embereket lehet, hogy nem, de a kicsit is nehéz esetek nagyon.

Én azért viselem el jól a páromat, mert ő sok pontban kiegészít. Saját magammal szerintem elég hamar összekapnék, az egyszer saját magam elviselése sem könnyű, egy klón borzalmas lenne.


Sok sci-fi foglalkozik eme témával, nem szokott jó vége lenni s ez nekem elég logikusan is hangzik.


A páromhoz pedig csak ne viszonyuljon senki ugyanúgy, még a klónom se. Nem szeretem a konkurrenciát.

Amúgyis csak 2 szoba van, neki nem jutna, csak a nappali és akkor is rohadtul zavarna.


Pár órát még kipróbálnám, de annyi.


Az önbecsülésemen tuti rontana, pedig az így is nehézségeknek van kitéve...

2018. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az egynéhány személyiségem közül melyik lenne a klónom? Vagy ő is változna napjában többször? :D

Ha nem ugyanaz az én lennénk egy adott időpontban, tuti hogy kikészítenénk egymást. Amúgy meg jól ellenék vele.

2018. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Á, kizárt, nem viselném el magam. Néha egy is "sok" belőlem.
2018. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem. Borzasztóan makacs vagyok, néha a páromat is sajnálom hogy el kell viselnie. :D szerintem 2 óra után megölném a másik magamat. :D
2018. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha menne helyettem dolgozni én meg csinálhatnám azt amit szeretnék, akkor esetleg elalhatna a garázsban... :D
2018. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok:)


De jó párost alkotunk,forever alone:D

2018. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Soha a büdös életbe! :D

Belőlem bőven elég egy is, nem kell még egy ilyen hülye erre a világra.

Egyke gyerekként nőttem fel, a testvér sem hiányzott soha, magamból sem kellene még egy.

2018. márc. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem.Sértődékeny vagyok akaratos makacs dacos.

Persze vannak jó tulajdonságaim is.

Nehéz velem.

2018. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kizárt...
2018. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem bírnám elviselni saját magamat.
2018. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!