Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnél saját magaddal...

Szeretnél saját magaddal találkozni, ha lehetne? Hogy fogadnátok egymást?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy filmet, amiben erről volt szó. Mindenből és mindenkiből kettő lett.

Érdekes történet, elgondolkztató. Kiváncsi vagyok, mások szeretnének-e saját magukkal találkozni, hogyan fogadnátok egymást, esetleg riválisként tekintenétek egymásra?


2015. márc. 9. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék. Domináns vagyok ahhoz, hogy magamból kettőt elviseljek. Nem rivalizálás, nem valamiben lennék jobb magamnál, hanem mindenben ugyan olyan, ezt én nem tudnám elviselni, sem kezdeni nem lehetne vele semmit.
2015. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. Elég belőlem egy.
2015. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegre lenne egy oszinte baratom... :D
2015. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenki inkább arra lenne kíváncsi, hogy hogy néz ki önmaga egy külső szemszögből vagy milyen a hangja, milyen megfogni önmagát. Ez az alap. Egyébként szerintem én összedolgoznék magammal és két munkahelyem lenne :) Lehet, hogy még asszonyt is meglepném egy hármas felállással :D
2015. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a hülyével? nem, sajnálom is a környezetem. :D
2015. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es! Vigyázz, a nejedből is kettő lenne! Ha már a hármasban gondolkozol:)
2015. márc. 9. 22:53
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék találkozni magammal jó lenne ha látnám mit utálnak annyira az emberek a velem való beszélgetésekben xD
2015. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szeretnék találkozni magammal, de erősen tartanék is ettől:-)
2015. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én bele mennék. Szerintem nagyon érdekes lenne, és nagyon tanulságos is, "kívülről látni önmagam".
2015. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kis kori magammal szeretnék találkozni (úgy 8-9 éves). Érdekes lenne, vajon milyen tanácsokat adnék neki, mit csináljon az életével. Vajon lebeszélném-e az én döntéseimről? Nem tudom. :)
2015. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!