Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik többedik házasságban éltek?

Akik többedik házasságban éltek?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék ti hogy állnátok hozzá - 2éve élünk együtt a párommal neki van előző kapcsolatából gyereke aki felnőtt(23 éves) még anyukával lakik ( aki párom exe) és idónként - mikor hogy van munka - párom elmegy hozzájuk segiteni. Persze a fiának segit ezzel ( fát vág, szerel, betonoz) de számomra mégis olyan morbid ez az egész helyzet mondhatnám azt rá hogy hazajár. Én nem szólok bele hogy ne menjen segiteni mert csak a fia inkább belülről örlődöm hogy normális ez igy?
2018. márc. 23. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát, én megértelek. Én is a 2. "Asszony" vagyok... de hiába egy élősködő pénzéhes lusta bige az ex.. nem lehet rá rosszatt mondani. Ha a fiának segít,az más,bár 23 évesen már inkább abba kéne segíteni ( ha bírtok),hogy na az anyjával éljen.- vagy azon a telken magának alakítson ki valamit. Nekem így lenne elfogadható a dolog- ha a srác magának épít oda vmit. Amúgy meg jogos a feltevésed- ellenkező esetben az anyjának segít egy 23 éves -elviekben felnőtt férfi esetében.
2018. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

A gyerekének csak segithet talán.

Vagy jobb lenne ha azt mondaná hogy , tessék fiam itt van 100000 ft és old meg magad.

2018. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
azért nem érted meg mert nem a te gyereked!!!! ha anya v. apa vagy gondoskodni fogsz a gyerekedről.. akárhány éves...!!!! próbáld ezt felfogni. a legjobb barátnőm is szinte ellenségnek tekinti a párja gyerekeit... számomra gyomorforgató.. hiszen elég baj, ha szétmennek a szülők..és az új pár ilyen. ezt jó tanácsnak vedd!!!
2018. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem mondta h a gyerek az ellensége! Az ex zavarja...
2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Őőő, én nem viselkedem fltéken hisztis pitsaként :D


Alap, hogyha van egy gyereke, akkor segít neki, ha a gyerek még exszel él, akkor náluk.


De mostohaanyám dettó ugyanilyen volt, én voltam a folyamatos szaralak, és vagyok még most is, 29 évesen, akivel ha apa találkozik, már megsértődik.

Mondván, "anyámra emlékeztetem" apát - külsőleg. Igen, és az neki miért fáj?!

2018. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Pedig a páromnak (33 éves) van egy kisgyereke, akit látogat - nagyon helyesen! -, és akkor persze, hogy összefut az exével is. Nagy cucc.
2018. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

valahogy ezek a kerdesek mindig csak hazassag utan merulnek fel... pedig gondolom nem ott derult ki hogy van mar egy gyereke.

Mar nem divat az mint szaz eve, hogy ha a ferfi lelepett akkor onnantol az elozo csaladja szamara megszunt letezni, es a gyerek automatikusan az anyara marad. A gyereknek ket szuloje van, elvalni csak egymastol lehet, a gyerekeinktol nem.

2018. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát,én ugyanúgy kezelem a gyerekeit,sőt szerintem lassan több mindent megadok nekik mint a saját anyjuk aki csak magával törődik és retkesen járatja a gyerekeit iskolába. De! Igen.. nem esik jól,ha a nőnek segít a párom. Nyilván nem mondom,de a lelkem mélyén zavar. És aki ebben a helyzetben van azt zavarni is fogja,hiába a lepontozások. Szerintem a kérdező nem vitatkozik ez miatt, nem mondja h ne menjen,ahogy én sem teszem. De ettől még zavarhatja,hisz az ember tudja mit vállalt de ettől még nem könnyű. Nem kell szar szemetezni. Azt tessék lehet pirosazni tovább.
2018. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Kiírtad ezt már, akkor kaptál egy rahedli választ, szinte ugyanezeket.

Ha azóta sem OLDOTTAD meg a problémádat, akkor a mostani alapján sem fogod.

"Én nem szólok bele hogy ne menjen..."

Akkor meg mit akarsz?

Álmodja meg, hogy ez neked nem tetszik?

Nem az a megoldás, hogy 3 havonta ideírod, hanem elbeszélgetsz a pasiddal erről!

2018. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

A morbid helyzet mivoltát a házasság előtt kellett volna végiggondolni.A gyereke akkor is az anyjával élt.

Nem értem, hogy nem lehet annyi aggyal rendelkezni, hogy előtte gondolkozzon valaki...

Aki elvált pasival adja össze magát, annak tudni kéne elfogadni, hogy ez mivel is jár.

2018. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!