Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bizalomromboló...

Csak szerintem bizalomromboló ez egy házasságban?

Figyelt kérdés

Férj elment anyósért(a férj anyja),hogy elhozza egy hétre. Feleség külön kérte,hogy ne változtasson a dolgon,férj megígérte. Erre érkezése napján anyós közli,hogy 2 hétig marad,mert férj 2 hétre hívta. Úgy,hogy nem kérdezte meg a feleségét,hogy mit szól hozzá,sőt,a felesége kifejezett kérése ellen cselekedett.Nem ez volt az első alkalom,anyós minden látogatása így működik.

Kérlek,a válaszhoz azt is írjátok oda,hogy férfi vagy nő válaszolt. Közönöm.



2017. júl. 5. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Otthagynám a búsba az ilyen kisfiút. Mert nem férj az ilyen és nem is férfi. Mondd meg neki hogy esténként is feküdjön anyuka mellé, ha csak az ő szava számít.

23/n

2017. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is bizalomromboló. Ugyanúgy az, ha a feleség nem tartja magát az ígéretéhez.

N

2017. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Kiábrándító. Mindenesetre elmondanám anyósnak, hogy 1 hétről tudsz és nem először fordul elő, hogy akkor tudod meg az igazat amikor már megérkezett. Talán meg tudod beszélni vele, hogy a jövőben veled (is) egyeztessen.

A férjemet biztosan számon kérném, hogy miért kellett ismét kamuzni?! Remélem vele is meg tudod beszélni ezt a problémát. Mindenesetre bizalomromboló amit tett, biztosan haragudnék egy ideig.

42 N

2017. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is kiakadnék! Ezek szerint fontosabb az anyja, mint a felesége.
2017. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
előző 25 N
2017. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

44F vagyok (és férj).


Nagyon kiakasztó.

Szerintem mondd meg mindkettőjük előtt, hogy ti egy hetet beszéltetek meg, úgyhogy te egy hétig szívesen látod őt, tovább nem.

Jó esetben anyósnak nem lesz kedve tovább maradni, ha szemébe mondták, hogy onnantól már nem szívesen látják.

Férjed meg rájön, hogy lehet a hátad mögött ügyeskedni, de csak anyjának és magának okoz kínos helyzetet.


Ha anyós mégis marad, semmit ne tégy másképp, mintha nem lenne ott. Pl. ne főzz rá, ne változtass a napirendeden ahhoz képest, mintha nem lenne ott.


Egyébként miért alakult ez így, hogy egy-két hetet tölt nálatok? Hány km-re (hány óra autózásra) lakik tőletek?

Mi az apropója a látogatásnak? Unoka? Vagy csak idegesíteni a menyét?

2017. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Ennek a magyarázata,hogy a férjed fél az anyjától és tõled meg nem.Tapasztalat!
2017. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

én is kiakadnék. (teljesen mindegy hogy anyósról vagy más rokonról lenne szó) Ez nem volt korrekt a férjed részéról

Én biztos azt mondanám anyósnak,hogy: dehát arról volt szó hogy 1 hétig lesz itt.a következő hétre már nem tudjuk vendégül látni-mert..(és itt kitalálsz valamit..-pl.:programunk lesz,vigyázol valakire,kirándulni mentek,stb)

ha mégis maradna akkor meg direkt programokat terveznék a barátnőkkel,és nem sok időt töltenék otthon..


35/N

2017. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Egyszeri alkalom esetén sem fair, de írtad, hogy már többször is megtörtént, így meg végképp. Közösen kéne megbeszélnetek az anyóst is bevonva, mivel a férjed eddig nem működött együtt veled.


F

2017. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, csak nekem nem világos, a férjedet is megkérdezted, és ő is elismerte, hogy két hétre hívta meg az anyját? Vagy csak a kedves anyós bejelentette, hogy ő két hétig marad, és a férjed nem mondott neki ellent. Mert szerintem azért ez nagyon nem mindegy.

Őszintén szólva, én az anyósnak nem hinném el, hogy a fia hívta meg, csak ha a férjem is elismeri.

Mert ha tényleg ő hívta meg két hétre, akkor igen, szembe ment a megbeszéltekkel és az akaratoddal, és szemét bunkó volt.

De ha nem ő hívta meg, csak épp nem mondott ellent az anyjának, akkor azért az más helyzet. "Gyáva" volt, igen, mert nem akart veszekedni az anyjával, igen, de nem ellened tette.

2017. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!