Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a betegség, és a...

Kikészít a betegség, és a meleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tüszős mandulagyulladást kaptam, tegnap voltam orvosnál, kaptam Augmentin Duo 1Gramm-ot, ebből tegnap bevettem kettőt, ma kettőt. Valamivel jobban vagyok a tegnapinál, de ezt nem bírom. Mit csináljak? Nem tudok rendesen aludni a melegtől, hisztis vagyok...
2010. jún. 10. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
önnek tüszős..........................gyulladása van
2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mitől Családi kapcsolatok?
2010. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20:41, nincs igazad... én azt hiszem h normális vagyok és mégis ugyanolyan jól tudok aludni mint eddig
2010. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Rosszindulatú daganat van az agyamban, pedig most kaptam meg 8 kemót és lehet a szememben is van.

hisztizzünk együtt

bár nekem nincs kedvem arra most :(

2010. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

És hirtelen jött ez a nagy meleg. Nemrég 15 fok volt most meg 30. Azért ez sok mindenkinek.

Az Augmentin egyébként nagyon erős antibiotikum.

2010. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

Klímát mi? Aztán meg jó reumás lesz a nyakad, meg majd lesel amikor kijön a 60 ezres villanyszámla!!


Ha van sátrad vidd ki a kertbe és állítsd fel, aludj kint!


Ha panelban laksz akkor irány a tető!!

2010. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyan ez volt a bajom és 1 hetes injekció kúra megoldotta (ugyan olyan gyógyszert kaptam mint Te csak gyenge volt), mert nekem is közben iszonyatosan melegem volt, de mára semmi bajom. Teljesen máshogy van melegem mint akkor.

Jobbulást!

2010. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Ez még mindig jobb, mint az a roh@dt tél, amiben részünk volt nemrég. A csúszós, seggreesős, közlekedési káoszt okozó, locs-pocs, hideg időnél még ez is jobb.
2010. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ne hisztizz..ez a nyár. Túl fogod élni,nyáron legyen hőség,ha már 1 hónapig szakadt az eső.És jobbulást.
2010. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, de már tavasszal be kelett volna szereltetned a klímát. Itt éjjel-nappal megy, sőt minden normális lakásban. :D
2010. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!