Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a betegség, és a...

Kikészít a betegség, és a meleg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tüszős mandulagyulladást kaptam, tegnap voltam orvosnál, kaptam Augmentin Duo 1Gramm-ot, ebből tegnap bevettem kettőt, ma kettőt. Valamivel jobban vagyok a tegnapinál, de ezt nem bírom. Mit csináljak? Nem tudok rendesen aludni a melegtől, hisztis vagyok...
2010. jún. 10. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"Ha panelban laksz akkor irány a tető!!" --> Te el bírod képzelni, milyen lesz ott neki reggel, amikor már süt a nap? Amúgy a legtöbb panelban nem is lehet felmenni a tetőre. Úgy értem, csak úgy nem fogják odaadni a kulcsot.
2010. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Téged ne érdekeljen egyik válaszoló, hogy nekem reumás lesz-e nyakam. és megtehetem, hogy 60 ezres villanyszámlát fizessek ki. Megér nekem annyit, hogy tudok aludni, nem szenvedek egész nap, jó a közérzetem, nem vagyok egy idegroncs. ja, és nem szólok bele abba, hogy másoknak milyen lesz a nyaka a klímától..

Te meg sülj csak meg, jó neked az úgy.

2010. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Moss lepedőket s azt csipencsd fel a nyitott ablakokra. Sokkal kellemesebb :)
2010. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!