Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az apám idegbeteg?

Mit tegyek, ha az apám idegbeteg?

Figyelt kérdés
Nem tudom már elviselni, hogy ha eppen nincs jókedve akkor azt rajtam vezeti le. Ordibál velem minden ok nélkül és elhord mindennek. senki nem beszél velem olyan ocsmányul mint a saját apám. és az a legjobb, hogy meg van róla győződve, hogy ő a világ legjobb apja.
2018. ápr. 1. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen, itt a gyakorin minden szülő szemét állat, minden gyerek meg szent akit ok nélkül bántanak.
2018. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a mély megértést. úgy látszik csak én dramatizálom túl. velem van a baj. köszönöm, hogy ráébresztettél, hogy nincs helyem ezen a világon. már tudom mit kell tennem.
2018. ápr. 1. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

adj neki péklapáttal


a tarkóra

2018. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy nyugodt pillanatában hozd fel h neked ez mennyire rosszul esik amikor így beszél veled mint a kutyával. Fel is veheted telefonnal aztán játszd le neki és kérdezd meg h szerinte egy jó apa így beszél-e a gyerekével...
2018. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom kamaszkorú vagy.

Az ilyen korú gyerekeknek kb. 40-es szülei vannak.

Na, ilyenkor kezd megborulni a hormonrendszerük, sokan elkezdenek öregedni, elhasználódnak testileg, lelkileg. Ekkorra sokaknak elegük lesz a házastársukból is.

Ettől aztán totál idegbajosak lesznek.

Namármost a kamasznak csúcson pörögnek a hormonjai. Maxon van, vagy éppen fáradt, kimerült.

Ez okozza azt a sok feszkót, konfliktust.

Ilyenkor a szülőnek kellene összeszednie magát - ha kibukik is - érezze a kamasz, hogy szeretik, mert egy gyerek sem kérte, hogy a világra jöjjön!

A szülő feltétlen szeresse!

2018. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Nyugi, kinövitek (legalábbis akkor, ha az indokolatlannak vélt idegbajossága mögött nincs valami egyéb ok is).


Negyvenes vagyok egyébként, két gyermek apja, a nagyobbik kiskamasz.... van tapasztalatom. Mivel a családi állapototokat nem ismerjük, így nehéz 3 mondatból sok információt leszűrni. Viselkedési és/vagy tanulásbeli problémák is lehetnek a háttérben, ha ilyen stílusban beszél veled.... Amennyiben nem, akkor biztos, hogy van valami az "oldalán", ami miatt veled szemben ennyire elutasító (esetleg flegma viselkedés, sok egyes, vagy nem megfelelőnek vélt barátok, vagy: vele vannak mentális vagy egészségügyi problémák, esetleg súlyos munkahelyi gondok...).


Ténylegesen meg kellene beszélneket egymással ezt a problémát, mert ha tovább folytatódik, teljesen megromolhat a viszonyotok.

2018. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod szívem, hogy mennyit ér a véleménye annak, aki szerint szeretni kell a gyereket.

Ezért ír ide ennyi kamasz, mert nyűg, teher az idióta szüleinek, meg sem próbálják őket megérteni, szeretni.

Mint valami csimbók, akitől jó lenne mielőbb megszabadulni, meg az én házam, én kenyerem süket érvelésük.

Szégyen az ilyen szülő.

40-es 2 kamasz anyukája

2018. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
jó eséllyel te is ilyen leszel, emlékezz erre 30-40 évesen
2018. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!