Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egy idegbeteg állat. Mit...

Apám egy idegbeteg állat. Mit lehet tenni? Semmit?

Figyelt kérdés

Amikor ideges (nagyon gyakran), akkor folyton káromkodik, üvöltözik, rajtunk vezeti le! Mindenbe beleköt, b@szogat.

Ha valami leesik, akkor már "mi a k*rva g*ci anyádért estél le te f@sszopó", és még sorolhatnám...

Képes még az állatokkal is így beszélni, múltkor felrúgta a macskát, mert nyávogott neki egyet!! Közben persze káromkodott folyamatosan!

Undorítóan, ocsmányul beszél, hánynom kell tőle!


Ilyenkor legszívesebben akkora pofont adnék neki, hogy a fal adja a másikat, mégis mit képzel ez az ember?? Nincs olyan mondata, amibe ne káromkodna! Volt, hogy k*rvának nevezett, aztán meg h*lye voltam, amiért megsértődtem ezen..


2013. máj. 9. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Móresre kell tanítani. Nagytesó? Te hány éves vagy? Anyukád mit csinál ilyenkor? Tudod, sok lúd disznót győz.
2013. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Különben én nem vagyok agresszív, de ezzel a viselkedésével már lassan kiváltja, hogy egy baromi nagy pofont adjak neki...

Múltkor ideges volt, ilyeneket mondott, hogy igazán csinálhatnék valamit, nem kéne egész nap b@szni a barátommal. Aztán csodálkozott, amikor leüvöltöttem, hogy képzeld, most sem b@szunk.. Ebből akkora veszekedés lett, hogy nem is tudom mi történt velem, idegrohamot kaptam és kiesett ez a pár perc.. Aztán jött fel, hogy jaj bocsánat blablabla...


(Különben egy csomót segítek én is és a barátom is..)

2013. máj. 9. 17:54
 3/20 A kérdező kommentje:

17 vagyok, öcsém van, ő 9 éves.

Anyám már beletörődött, ő már meg se hallja ezeket!

2013. máj. 9. 17:54
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
apukád ojan ember akivel ha akarsz akkor el tudsz beszélgetni?ha igen akkor mond meg h téged zavar a trágár szövege,nekem is kicsit indulatos a nevelőapám de vele meglehetett beszélni.
2013. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de még sosem beszélgettem vele.
2013. máj. 9. 18:06
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok, tudod vagyunk pàran akik nem tudjuk hol/hogy levezetni a fezültséget. Ha nem tetszik, ne hallgasd, kész! Leszel te is idegroncs, hidd el.

Egyébként meg apàdra kezet emelni...örülj neki, hogy él....

Jobb lenne ha bàntana titeket?

2013. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
családgondozó? elvileg vannak olyan pszichológusok, akik megpróbálnak segíteni. Nem tudom milyen hamar vezet eredményhez, egyáltalán eredményhez vezet-e de talán érdemes megpróbálni. Lehet hogy te azt mondod, apukádra, anyukádra nem lehet hatni, de egy ilyen "szakember" tudja, kivel, hogyan kell bánni, hogyan lehet közelíteni. Meg lehet próbálni
2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Draga 6-os, akkor majd ne csodalkozz, ha az egesz csaladod gyulolni fog es szinte a halalodat kivanja!!

Ha elkoltozok, tobbet rolam nem fog hallani ez az ember!


Bennem is baromi sok feszultseg van, megsem masokon vezetem le, hanem pl sporttal!

Idegbeteg allat vagy te is, remele. teged is meggyulol a csaladod. Es meg koszonjem meg, hogy nem ver??? Hozzam er egy kezzel es azt ott torom el, 5 perc mulva meg mar messze jarok!

2013. máj. 9. 18:18
 9/20 anonim ***** válasza:
6 Na, ettől a felfogástól lesz hányingerem. Biztos te is azok közé tartozol, aki minden lelkifurdalás nélkül megbántja a párját, vagy ordítozik a gyerekeivel csak azért, mert rossz napja volt.
2013. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De nyugodtan elmehetsz duhterapiara is, hatha segit rajtad! Milyen ember az, aki a csaladjan vezeti le a feszultseget?? Undorito, aljas, a szememben egy nulla.
2013. máj. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!