Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétmentünk a férjemmel,...

Szétmentünk a férjemmel, jövőhéten költözünk a két és fél éves lányommal. Mire számítsak? Milyen lesz ezután az életünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elsősorban azok véleménye érdekelne, akik már voltak hasonló helyzetben.

A férjemmel idén májusba lett volna 5 éve hogy házasok vagyunk. A kislányunk idén nyáron lesz 3 éves. A házasságunk az utóbbi pár hónapban megromlott, és úgy döntöttünk nem folytatjuk tovább, hanem elválunk. A gyereket közösen fogjuk nevelni, de velem fog lakni. Pénzem szerencsére nekem is van, de ideiglenesen édesanyámnál fogunk lakni. A férjem egyébként felajánlotta hogy lakhatunk továbbra is nála nyugodtan, amíg nem találok egy lakást vagy házat, de nem érzem ezt jó döntésnek. Viszont bevallom félek egy kicsit hogy milyen lesz az életünk ezután... a férjemre számíthatok a továbbiakban is, de fura lesz hogy nincs velünk. A gyerekneveléssel elbánok egyedül is, inkább nekem fog hiányozni a férjem.

Milyen lesz az életünk ezután? Hogy fogok tudni megbírkózni ezzel a feladattal? Ti hogyan oldottátok meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 1. 20:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Melyikőtök vetette fel a válás gondolatát?

Hanyagol, azt úgy érted, hogy szexuálisan? Nem reagál a kezdeményezésedre? Ha családi programot javasolsz, kerek perec nemet mond?

Így már nekem is gyanús, hogy van valakije, de meg kéne beszélni. Ha már úgyis a válásnál tartotok, nincs oka letagadni, viszont egy őszinte, nyílt, nem számonkérő beszélgetés során hátha kiderül, hogy mégsincs. Kérdés, hogy ő akar-e változtatni.

2018. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem próbáltátok a párterápiát, mert pont az ilyen megrekedésekből tud kimozdítani. Lehet, hogy Te nem tudod elképzelni, hogyan, de attól még működik. Egyszerű feladatokat kaptok, gondolkodnivalókat, meg kell figyelnetek magatokat, s ezek az apró lépések óriásit tudnak lendíteni.
2018. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
91%

Szia Kérdező!

Ha nem bánod, elmeséled, hogy mi lett? Meg tudtátok menteni a házasságot, külön éltek esetleg azóta is?

2018. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
33. Szia! Sajnos nem tudtuk megmenteni a kapcsolatunkat. Júniusig együtt éltünk, de azóta én már elköltöztem a kislányunkkal, már a válópert is beadtuk. Ami a gyereknevelést illeti, szerencsére ugyanúgy jó apukája maradt a lányunknak mint eddig volt. Mi pedig jó viszonyban maradtunk, új kapcsolata még egyikünknek sincs jelenleg.
2018. szept. 23. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!