Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok este rendesen...

Nem tudok este rendesen aludni az anyumtól, milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap az éjszaka közepén megy el fürdeni, de komolyan ilyen hajnali 1-2 tájékán és erre mindig felkelek, utána pedig nem tudok visszaaludni. Beszéltem már vele erről, hogy alvás előtt este 8-9 órakor is elmehetne, de a szó nem ért semmit. Ez ellen valami ötlet ?
2018. ápr. 8. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen.
2018. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Csukd be a lehető összes ajtót, ami tompítja a zajt ☺ én is ezt csinálom, nálam bevált. ☺ sajnos nagyon más ötletem nincs, max ha fülhallgatóval próbálsz elaludni, de ehhez hozzá lehet szokni nagyon, meg szerintem annyira nem is egészséges. De amúgy, én megtenném,hogy mikor ő alszik, én is akkor mennék fürödni, biztos őt is zavarná. Bár azt azért nem tudom elképzelni, milyen hangosan fürödhet az anyukád, ha mindig felébredsz. Gondolom a víz csobogása. Remélem megoldódik ☺☺
2018. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én felkelés és elkezdenék tenni-venni a szobámban, mintha reggel volna (rádió, teafőzés, szendvics készítés, stb.). Garantált, hogy még fogja kérdezni, miért nem alszol, te pedig mond meg neki, hogy mivel mindig felkelsz a fürdésére és nem tudsz visszaaludni, gondoltad, hasznosan töltöd reggelig az időt.


Hidd el, venni fogja a lapot.

2018. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Húzd fel az ébresztõórát, kelj fel hajnali 4-kor, menj be hozzá, keltsd fel, és kérdezd meg tõle, hogy anyu, ugye nem zavar ha most megyek el fürdeni? 2x-3x megcsinálod, tuti veszi a lapot.
2018. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Azt te sem várhatod el, hogy spermásan aludjon...
2018. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó. Komolyan mondom, a világ legjobb találmánya. Patikában kb 70 Ft egy pár (szivacsos). Egy pár este, mire megszokod, de utána tök jó lesz. Tudom, miről beszélek, a férjem horkol 😉
2018. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

És?


Ne szabd már meg neki, hogy mikor zuhanyozzon, én is szeretek lefekvés előtt! (ami lehet hajnali 3 akár) megejteni egy zuhanyt.


Miért? Mert okés, nyolckor lefürdök, szuper, csak épp pl. nyáron a lefekvésig lévő x idő alatt háromszor izzadok szarrá.


Szép is lenne, ha a gyerekem megszabná, mikor mehetek zuhanyozni :D

2018. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"Szép is lenne, ha a gyerekem megszabná, mikor mehetek zuhanyozni :D"


Egy gyerek is emberi lény, ott lakik, minimum ugyanolyan jogai vannak. Az régen rossz ha valaki alsóbbrendű lényként kezeli a saját gyerekét, akinek kuss a neve.

2018. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy egyrészt felverném én is hajnal 4-5-kor, hagy érezze a törődést.


Illetve a füldugó tényleg jó megoldás, aprópénzbe kerül és rengeteget segít. Én már szinte csak azzal tudok jól aludni, mert mindig van valami zaj a környéken.

2018. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős.


Nálunk is hasonló sztorik vannak.


És itt nem a megszabásról van szó, hanem az élni és élni hagyni dologról.. Mindenki tekintettel van a másikra.. Egyes embereknek ez nem megy. Nálunk sem. Bezzeg, ha én hangoskodok, akkor tudnak szólni, magukat észre sem veszik. Vicc ..

2018. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!