Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Nem érem el...

Mi a megoldás? Nem érem el rendesen a pedált.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval amikor a jogsit elkezdtem, vettem egy Fiat puntot. Akkor ugye én nem próbáltam ki. Most viszont szoktam rajta gyakorolni, és sajnos nem túl kényelmes, mert nem érem el rendesen a kuplungot. Tudom vezetni, csak nem épp kényelmes. Hiába tolom legesleg előbbre az ülést. Opelon tanulok, azon kényelmesen elerem. Van megoldás a kocsicserén kívül?
2018. jan. 14. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják úgy,hogy tanulópénz.
2018. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelő megoldja.
2018. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát, nem megijeszteni vagy sérteni akarlak, de ha a Puntóban sem éred el, akkor más autóban sem fogod. Furcsa számomra, hogy azt írod, az Opel kényelmesebb.
2018. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem minek hívják, hanem hogy mi a megoldás!


Köszi, és ez kB mennyibe kerülhet kB? Igen, az opelban nincs ilyen gondom, sokkal előbbre tudom húzni az ülést. Egyébként 155cm vagyok ha ez számít :)

2018. jan. 14. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Vitray Tamás 150cm volt és párnán vezetett, hogy kilásson a pedált nem tudom, hogy érte el, gondolom rátett valami dobozt...
2018. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz. Lehet, hogy csak beakadt valamibe az ülés a végállás előtt, és még előrébb állítható szakemberi segítséggel. Az én feleségem is ilyen magas, soha nem volt gond a pedál elérése még nagy autókban sem.
2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

“Akkor én ugye nem próbáltam ki.”


Mégis mi volt a terv???

Cipőt sem veszünk próba nélkül.

2018. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést...
2018. jan. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!