Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki menjen a suliba húgomért...

Ki menjen a suliba húgomért (SOS)?

Figyelt kérdés
Probléma van. 6-ra kéne menni húgomért iskolába, de az egész család kidőlt. Nekem hasmenésem van hányással, apámnak magas a vérnyomása, ájuldás üldözi, anya meg a meleg miatt van nagyin rosszul. Nekem buszoznom kéne vele 1 órár oda-vissza, de hogy ha 10 percet nem bírok ki wc nélkül? Anya meg majdnem valesetet szemvedett mert a kocsiban majdnem elájult. Apa szintén már beállni nem tudott a garázsba mert majdnem az autóban esett össze hazajövet. Tehát ők sem tudnak elmenni sehova. Húgom egyedül nem tud még 8 éves buszozni, egyedül van az iskolában a zongoratanárjával, aki busszal van és a másik irányba, Budapestre kell menni haza, itt eltévedne, felhívtuk, hogy nem tudná-e hazahozni, de ő 100% hogy nem. Rokonok nincsenek a környéken, 300 km-re lakik a legközelebbi. A családnak nincs jó ismerőse aki esetleg hazadobná, idegenekre nem merik rábízni... Na most mi legyen?

2018. ápr. 24. 16:34
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ez a taxis téma nem igazán tetszett anyának. Elkezdett hisztizni, hogy mi tettetjük a betegséget, csak ő nem, és hogy nem költünk ilyen hülyeségre, menjünk csak szépen el érte mi...
2018. ápr. 24. 16:45
 12/40 anonim válasza:
73%
FRONT van?????dehogy.csak kamuzik!
2018. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
#12 ő mondja ezt, folyton a front a baja tavasszal és ősszel ha rosszul van
2018. ápr. 24. 16:48
 14/40 anonim ***** válasza:
82%
Mondom én, hogy anyád kamuzik. :D
2018. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
84%
Hát én szétröhögöm magam. Anyám, ilyen családot!!!! Egyedül 3-at neveltem.
2018. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy szerintem hagyjátok ott a húgodat.

Hátha egy normális család örökbe fogadja.

2018. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#15 respect :)

#16 azért ilyet nem illik mondani ^^

2018. ápr. 24. 16:50
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
Nos, a szülő dolga a gyereket haza vinni. Ez vagy anyád, vagy apad. Apad a magas vérnyomással nem kellene higy bármit is csináljon, anyád nyugodtan elmehetne a saját gyerekéért. Menjen taxival, ha annyira rosszul van.
2018. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
Apád szedjen gyógyszert a magas vérnyomására, anyád meg a hisztijére. 20 fokban meg akar halni te jó ég. Nyáron mit csinál? Reggel 5-től este 9-ig nem megy sehova?
2018. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#19 nagyon sok gyógyszert szed apa, de most egy evben egyszer rosszul van. Mindig ő viszi iskolába és hozza haza. Anya pedig így van, nem dolgozik nyáron, egész nap bent hűsöl
2018. ápr. 24. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!