Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki menjen a suliba húgomért...

Ki menjen a suliba húgomért (SOS)?

Figyelt kérdés
Probléma van. 6-ra kéne menni húgomért iskolába, de az egész család kidőlt. Nekem hasmenésem van hányással, apámnak magas a vérnyomása, ájuldás üldözi, anya meg a meleg miatt van nagyin rosszul. Nekem buszoznom kéne vele 1 órár oda-vissza, de hogy ha 10 percet nem bírok ki wc nélkül? Anya meg majdnem valesetet szemvedett mert a kocsiban majdnem elájult. Apa szintén már beállni nem tudott a garázsba mert majdnem az autóban esett össze hazajövet. Tehát ők sem tudnak elmenni sehova. Húgom egyedül nem tud még 8 éves buszozni, egyedül van az iskolában a zongoratanárjával, aki busszal van és a másik irányba, Budapestre kell menni haza, itt eltévedne, felhívtuk, hogy nem tudná-e hazahozni, de ő 100% hogy nem. Rokonok nincsenek a környéken, 300 km-re lakik a legközelebbi. A családnak nincs jó ismerőse aki esetleg hazadobná, idegenekre nem merik rábízni... Na most mi legyen?

2018. ápr. 24. 16:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%
Anyadnak vagy migrenje van vagy depressziós. Az enyém is mindig a frontokra fogja, ő kb 30 éves depressziós. Ezt onnan tudom, hogy én is az vagyok, csak én szedek rá gyógyszert és járok terápiára, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy ne menjek dolgozni. Migrénes is vagyok, erre megelőzo gyógyszert szedek és azóta sokkal enyhébb. Ezekre mind van megoldás. Csak azért írtam le, hátha anyukád kevésbé makacs, mint az enyém és kezelteti a problémáját.
2018. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Na ittvagyok, végül elmentem, kibírtam nagy nehezen xD
2018. ápr. 24. 19:50
 33/40 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda család... 😁
2018. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
96%
Azért az is remek, h a hasmenéses vírussal esetleg végig fertőzted az embereket.
2018. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi megbízható barátotok? Azért nehezen hiszem el hogy anyukád ezt a kellemes 25 fokot nem bírja ki, mondjuk nem autóval kellene mennie hanem busszal például így nem is okozna balesetet.
2018. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Uram, gyere le! Szenzációs ez a sztori, meg kellene filmesíteni...
2018. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
80%

👌micsoda család! :D az egyik magas vérnyomással, az ájulás határán vezet és veszélyeztet másokat, a másik hisztizik és kamuzik, a harmadik meg fosós vírussal buszra száll és végigfertőzi az embereket. :D

A húgod legalább normális?

2018. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Vajon még él a család? :)
2018. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Ó hát annyi megoldás van!

Szólj a kertésznek, vagy a szobalánynak, esetleg a házvezetőnőnek. Ha ők nem érnek rá, ott a testőr, vagy a sofőr, de megoldás lehet a lakáj, vagy a gondnok is. Végső esetben a szakács is megteszi, de talán jobb lenne a társalkodónő, vagy valaki az angolkisasszonyoktól.

Legvégére hagytam a házilelkészt, mert azért a pedofília ott lóghat a levegőben.


....ha nekem ilyen családom lenne......... ;)

2018. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád hisztis, de nem tehet róla, klimax, változó kor, ezért nem kellene 35-40 felé szülni, mert akkor a gyereknek kell elviselnie a szülő hisztijeit.


Apukád magas vérnyomása nem lehetetleníti el az életét, de ha egy évben egyszer van rosszul, akkor nem neki kellene menni.


Te egy gyerek vagy, nem a te felelősséged.


Az anyukád felelőssége minden, ő a bűnbak. Melyik rendes anya gyógyszerezi be a beteg gyerekét, hogy az ellássa az ő feladatát?


Tiszta nevetséges, ráadásul belédnevelte a tehibád érzést, amiért magadravállalod a hülyeségeit. Anyukád rossz anya.

2018. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!