Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a leggyakoribb hazugságok...

Mik a leggyakoribb hazugságok amit 1 nős férfi mond a feleségének ill a szeretőjének?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

van 1 ismerősöm aki azt hazudja a feleségének, h tovább kell bent maradnia melózni stb.

a szeretőjének, aki mellesleg szintén ismerősöm, pedig ezt:

csak te kellesz, ha a lányom leérettségizett elhagyom a feleségem. mikor leérettségizett, kitalálta, h idegösszeomlást kapott az asszony, és így sajnálatból marad vele, míg helyrejön. meg azt hajtogatta, h elveszi, hagyja abba a fog.gátlót, mert gyereket akar. ilyesmi.

persze sosem fogja otthagyni a feleségét. viszont a szeretője kirakta kb 2 év után, és most tök ideg a pasi, mert a szerető másokkal kavar...

2010. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig egy szállodában voltam recepciós. :) Na, oda jártak folyamatosan. Volt egy pár, ott a pasi taxisofőr, mindig előre kifizették a szobát, de csak 2 óra hosszára kérte. Miközbe fizetett, akkor telefonált a feleségének, hoyg tovább dolgozik, mert ma még kevesen voltak. Én csak pislogtam. Ráadásul, még vigyorgott miközben mondta. Utána jött a barátnője, na azt a nőt leírni sem lehet, az a tipikus agyon szolizozz, szőke cicababa volt. Az egész szálloda kiakadt tőlük a nő iolyan hangosan visított.

Volt masszőr, ő 2 hétig volt ott, minden 2. hónapban. Az ő felesége csak annyit tudott, hogy ide is mindig jön a kialakult vendégköréhez, amiből 1-2 a szeretője volt. Azt mondta több városban is van neki.

2010. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Akit én ismerek általában a "haverjaihoz szaladt" hol ezért,hol azért,vagy maszekolni...De sokszor volt hogy azt mondta,a barátnőjéhez megy,ezt azonban nem hitte el a felesége.Pedig igaz volt....

Hogy a szeretőjének hazudott-e,abban nem vagyok biztos,általában minden téren képben volt a csaj.

Azóta is nagyon jól megvannak,két hónap múlva már házasok lesznek :)

2010. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

egyik nap láttam a tv-ben hogy mit kell tenned ha kiakarod deriteni hogy megcsal/megcsalt-e a párod.

állj elé. szokásos hangnemben tedd fel neki a kérdést hogy megcsalna-e.ezt meg kell csinálni egymás után háromszor. ha mindig csak annyit mond hogy nem akkor télleg nem csalna meg és nem is csalt meg, ha meg pl valami ilyesmit mond hogy soha nem csalna meg vagy ilyesmi akkor pedig megcsalt vagy meg fog csalni szóval hajlamos rá.

ezt érdemes úgy megcsinálni hogy vele szembe ülsz egy asztalnál.ha eltolja magát az asztaltól és hátradől akkor nem vevő a kérdésre.a rossz dolgoktól távolabb szeretünk lenni,a jó dolgokhoz közelebb hajolunk.figyeld meg a lábát is, ha beakasztja az is egy kényszercselekedet, ami arra utal hogy nem szivesen van most ott azon a helyen és abban a helyzetben.


Ja és bizz a női megérzéseidben, én mindig megéreztem amikor megcsaltak.:S

Remélem tudtam segiteni.

Puszi

2010. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi a feleségnek: Nincs senkim, Szívem, nem csalnálak meg soha!


Férfi a szeretőjének: Persze, már intézem a válást, tudod, nemrég költöztünk szét. A feleségem nem akar elválni, ezért húzódik még a dolog.

2010. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mind hasznos volt!
2010. jún. 13. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!