Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságot találjak...

Milyen elfoglaltságot találjak ki?

Figyelt kérdés

Egy fiúval elkezdtünk levelezni kb 2 hete,és máris találkozni akar.

Én mondtam neki hogy ez nekem baromi gyors,de nagyon szeretne már látni.

Én viszont már arra gondoltam,hogy kitalálok valami kamu elfoglaltságot,amire tudnék hivatkozni, hogy legalább 1 hónappal kihúzzam.Nekem ez a 2 hét semmire se elég,úgyhogy muszály lenne kitalálnom valamit,mert elveszíteni se akarom. Tudom ,hogyha tényleg tetszek neki,vár rám, stb... de nekem most gyakorlati tanácsokra lenne szükségem.Mert 1-2 hónap mulva már azt mondom,rendben,találkozhatunk,de még nem ismerem eléggé.


Szóval..van valami ötletetek,amivel ki lehet húzni 1 hónapot?

Nyaralást nem merem,mert 1 városban lakunk,és ha meglát, az ciki lenne..

Nem tudom..mondjuk h szervizbe van a gépem azzal ki lehet huzni 1 hetet..meg mondjuk 1 hétvége egy másik városba bnőmnél...de ez még édes kevés :SS valami tanfolyam vizsga?? de attól még simán összefuthatnánk,erre tuti azt mondja:( nem tudom:( segítsetek :S


22/L


2010. jún. 13. 17:16
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
annyit még hogy nem beszélünk napi rendszerességgel...inkább 2-3 naponta
2010. jún. 13. 17:20
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lenne a legegyszerűbb, ha megmondanád neki, hogy még nem ismered eléggé? Még el sem kezdődött a kapcsolatotok, máris félrevezetnéd?

Egyszerűen mondd meg neki. Ha meg besértődik, akkor egy p*csa (igen, pasiból is sok van), és hagyd a francba.

2010. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

de már mondtam neki, és egyből ugy vette, hogy akkor nem is érdekel engem, és hogy visszautasítottam.nem is beszéltünk utána pár napig:(

valamit ki kell találni,mert nem akarom elveszíteni.de utálom ha siettetnek.

2010. jún. 13. 17:22
 4/37 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől megsértődik hagyd a fr@ncba
2010. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

szerintetek jogos h 2 hét után nem akarok találkozni?

reális az az 1-2 honap levelezés tali előtt, amit "elvárnék"? vagy az meg már túl sok?

azt tudni kell h nem vadidegen,évekig plátói ismerősök voltunk,tehát csak láttuk egymást de sose beszéltünk.sztem az 1-2 honap a minimum...

2010. jún. 13. 17:30
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt nem interneten kell ismerkedni, lehet én ki se húznám két hétig


Férfi

2010. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
akkor te mész a kukába
2010. jún. 13. 17:41
 8/37 A kérdező kommentje:
amúgy meg írtam : NEM IDEGENEK vagyunk. láttuk egymást évekig,csak sose hozta úgy a sors hogy megismerkedjünk
2010. jún. 13. 17:43
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

és 2 hét levelezés után nem mersz vele találkozni , ha már láttad is őt ?

mi ebben a gyors ?

ha 1 hónap alatt lefekszel vele ismerkedéstől , az lehet gyors , de az se mindenkinek

2010. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

ejha..már láttam is őt..akkor már lehet első nap át kellett volna hívjam..nálam ez nem így megy:(


amúgy meg szűz vagyok, ugyhogy tuti nem fekszek le vele 1 honap után,de ez most nem tartozik a témához.


Léci a kérdésemre válaszoljatok,ne meggyőzni akarjatok.

Ha nincs ötlet,ne írj.

Köszi

2010. jún. 13. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!