Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkorodban volt olyan,...

Gyerekkorodban volt olyan, hogy megszégyenítettek vagy megaláztak büntetésből a szüleid vagy a tanáraid?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
12%
Akkor van vaami defekted, a kisgyerekek vagy a defekteseket vagy a lúzereket csúfolják, engem sosem csúfoltak érdekes, pedig én is voltam kisgyerek csodával határos módon...
2010. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
apám rengetegszer(alkoholista),2 tanár volt aki igen: az egyik alsó tagozatos pipitanárnő,a másik 5.es ofőm. iskolát váltottam,és nagyon rendes tanárokat kaptam.
2010. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem olyan a termeszetem, hogy ilyemsit lehessen velem tenni.
2010. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Tanár igen. Apám is, de ő alkoholista, és olyankor mikor részeg volt. Anya soha, legalábbis szándékosan biztos, nem emlékszem, hogy lett volna ilyen.
2010. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Napközibe nálunk annó két csoportra osztotak minket piros paradicsomok és rohadt paradicsomok,persze a szüleink politikai beállitotsága alapján döntötték el ki hova kerül.
2010. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
22 59 aki nem tökéletes az defektes , szép a hozzádhasonlók mit tart a társadalom ott h lenéz mindenkit aki nem tökéletesre gyártott egyenforma sablontökély. no comment
2010. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
11%
00:06 milyen szép világ is lenne, ahol az embereket az iskolában tanítanák és nem csak muszájból járnának be, de engem az sem érdekelne ha önszorgalomból fejlesztenék a szövegértési képességüket, mert,hogy én baromira nem erről beszéltem. Ezenfelül kétlem, hogy az olyanok miatt járna ott a társadalamunk ahol most mivel azon alkalmak száma amikor rajtam "divatos" ruha van az konvergál a nullához erősen... Nem én vagyok a futószalagon gyártott divatmajmok mintapéldánya, borostásan elég nehéz lenne. Te pedig erről beszéltél, testi tökéletlenségű ember ritka, változó az emberi test, de nem erről beszéltem, hanem ha valaki flúgos, vagy idióta, vagy béna, vagy mentalis gyökér, vagy cigány, vagy akármi, a lényeg az ,hogy kisgyerek ok nélkül nem csúfolja társait, de ha valakinek barnább a bőre/büdösebb, vagy elefánt fülei vannak akkor igen, és én erről beszéltem. Ok nélkül nem lehet senkit sem megszégyeníteni. Logikailag, matematikailag, grammatikailag de még geofizikailag is lehetetlenség, okozat nincs ok nélkül (nem hozzuk fel példának a retrokauzalitást, mert ott is van ok csak a jövőben, mi pedig nem vagyunk jósok, kérem...)
2010. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő megvolt.
2010. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Tanárral fordult elő általánosban h pofon vágatott az egyik lány osztálytársammal, gimiben nem volt különösebb megalázás tanárok részéről csak néha szerettek kellemetlen helyzetbe hozni, egyetemen volt pár kellemetlen eset, pl nem tudtam a tételre a választ és kint állva 30 ember előtt 10 percen keresztül minden szarnak elmondott. Meg volt még néhány eset de azok legalább 4szemközt történtek.
2010. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
30%

Igen.

Nálunk például iskolaköpenyt kellett hordani.

Még ma is előjön a rémálmaimban, hogy iskolaköpeny van rajtam az utcán, pedig ennek már harminc éve.

2010. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!