Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a 15...

Szülők! Ti megengednétek a 15 éves fiatoknak hogy nyárra leszőkítse a haját?

Figyelt kérdés
Nyárra le szeretném a hajamat szőkíteni platina/fehér árnyalatra. Egyebkent ha nem tetszene nekem akkor le tudnám nyírni nullással.

2018. máj. 3. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Simán.
2018. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Megengedném én is,de az értelmét nem érteném.
2018. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Igen.persze.


Utolsó: Komolyan nem érted?

2018. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavarna, ha csak szőkítés.

Az ő dolga.

2018. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy lány kérdezné, akkor jönnének a válaszok, hogy majd ha 18 éves lesz, meg minek az stb...
2018. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Simán. Az önnáló egyéniség nem bün. Nem egy hajszin számit,utána meg kitagadom egyből ha változtat. De itthon még azt is megszólják ha egy felnőtt nő hajat fest vagy ad magára sajnos.

35N

2018. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt annak idején nem kérdeztem tőlük.


Meglepődtek kicsit,nem problémáztak.

2018. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Meg csak elotte fugyelmeztetnem hogy ha hosszabb (kb6-8 cm tudod ez az oldalra fesult stilus) a hajad akkor nagyon csunya tud lenni ha leno. De ha nem zavarja nem latom akadalyat.
2018. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

En azt javasoltam a gyerekemnek hogy a hajtovet ne fesse be csak a most egyepkent divatos dipdye-t csinaljon' mert ezek a keniai anyagok nem tesznek jot a fejbornek es a hajhagymanak.

Kb mindig elmondom a hatranyokat, elonyoket,javaslatot teszek de hagyom hogy o dontson.

2018. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy lány kérdezné, az azért lenne más, mert egy derékig/fenékig érő haj kiszőkítése sokkal feltűnőbb, és eltüntetni is sokkal nehezebb, ha esetleg nem sikerül jól. Azért rögtön nem lehet visszafesteni, és amikor majd lehet, utána is folyamatosan festeni kell, amíg teljesen le nem nő. Vagy lenyírni... az meg elég sokkoló élmény lenne egy lánynak.

Ettől függetlenül én megengedném, akár lány, akár fiú, hadd bohóckodjon, aztán ha neki nem tetszik, majd megoldja.

2018. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!