Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy akkor...

Volt már olyan, hogy akkor lettetek nagyon jóba a leendő párotokkal, mikor még benne voltatok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szakítottatok miatta, vagy inkább megvártátok míg elmúlik az érzés, és a régi kapcsolatotokra koncentráltatok? Ha szakítottatok, megérte?
2010. jún. 13. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
nem volt
2010. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
nem volt...
2010. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Igen,velem ez volt:) Már 9 hónappal azelőtt,az új iskolában ismertük meg egymást a jelenlegi párommal:) Még javában a volt barátommal jártam,de aztán történt egy és már, ami miatt megromlott a kapcsolat és ráébredtem,h nem szeretem. Elhagytam a volt barátom,és most hihetetlenül boldog vagyok:)!!!!
2010. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt :)

Szakítottam, de nem miatta. Akkroiban csak barátokként lettünk joba :)

2010. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Így is, úgy is jártam már. Attól függ, hogy milyen az alap kapcsolat, és erre a másik mivel "kecsegtet". Ha az alap kapcsolat komoly, akkor kevés rá az esély, hogy az új kapcsolat "nagyobb" szerelem legyen, hiszen még mélyen élnek benned a régi kapcsolatod érzései, amiknek a lezárásához időre lenne szükség. Pláne, ha rá is ébredsz, hogy lehet, hogy nyújtja mindazt az új, amit az előző nem, viszont mégiscsak a régi jobb volt, cska nem vetted észre. Vagy addig édes, míg csak ábránd.

Amikor az alap kapcsolat nem komoly, akkor igen lehet, sőt.

2010. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így érdekes nálam. Szóval ha nincs gond egy kapcsolatban, akkor én olyan szinten nem leszek jóban más pasival, hogy abból kialakuljon valami. Ha meg már gondok vannak, akkor így is úgy is vége lenne. Más az, hogy mondjuk összebarátkozom valakivel, mert ilyen már volt. Csak akkor nálam az illető barát, és a barátaimmal sosem kezdeményezek kapcsolatot.
2010. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen. kiléptem a meglévő kapcsolatomból és nem bántam meg soha! ma már van egy tündéri kisfiam is. egyébként nem értek azzal egyet, hogy ha jó a kapcsolat, akkor az ember úgyse megy bele mással komolyabban semmibe. én régen meg voltam róla győződve, hogy az akkori páromnál keresve se találhatnék jobbat. ennek ellenére bárkivel megtörténhet, hogy jön egy új, aki soha nem látott szenvedélyt ébreszt...
2010. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nemrég. :D

2 és fél éves kapcsolat volt. Azt hittem boldog vagyok, és szeretem. Mindenkivel próbáltam elhitetni, még magammal is sikerült.. :)

Aztán jött a jelenlegi párom, akibe sikeresen belezúgtam néhány hét alatt. :) Nem csaltam meg az exet.. bár ő ezt nem hiszi el. :D

7 hónapja vagyok vele, és úgy érzem, hogy ennél jobban nem is dönthettem volna.. :)) Végre boldog vagyok, nem csesztet mindenért.. olyannak szeret, amilyen vagyok! :)

Igaz a fiúk ismerték egymást (köszönőviszony), emiatt kicsit necces volt.. :)


Kedves kérdező is ilyen helyzetben van esetleg? :)

2010. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt átéltem, amiről írsz.

Volt egy megromlott kapcsolatom, fősulis lettem és szerelmes egy új osztálytársamba. Néhány hónap után tudtam, hogy megéri váltani. Szóval volt bizonyos fokú megcsalás, de tény, hogy a volt barátom sokat tett érte az agresszivitásával, hogy akkorra már ez nem volt visszatartó erő. Ennek ellenére amikor már olyan erős volt a testi vonzalom, mindent elmondtam a volt barátomnak, nem akartam úgy lefeküdni mással, hogy volt még barátom. Szóval lefeküdni az újjal a szakítás után feküdtem le, de csókolózás meg hajnalig tartó telefonok és chatelések formájában csaltam vagy 2 hónapig, mire el tudtam dönteni, hogy ezért a szerelemért megéri mindent borítani és kockára tenni.


Aztán az újjal nagy szerelem, őrületes boldogság 1 éven át, utána kisebb problémák. 1,5 év után éreztem először azt, hogy már nem minden tökéletes. Az összeköltözés elég nagy törés volt a szerelmünkben, mert párom azóta nem olyan figyelmes velem. Vannak más dolgok is, amik miatt csak úgy tudtam túlélni mindezt, hogy leváltam róla lelkileg. Ez viszont együtt jár bizonyos fokú elhidegüléssel. Nálam ez idő előtt történt meg, mivel ő a 1,5. év óta nem mutatja a nagyon szerelmes ember tüneteit. Pl. már nem csókolózunk, van gyengédség meg szex meg sok szerelmi jel, de már nem olyan egyértelmű...

Amikor meg hónapokon át levegőnek nézett, akkor tényleg nagyon magányos voltam...És ekkor, fél év kínlódás után tűnt fel egy magas, őrült jóképű pali a színen. A tinédzserkori álmom, mondhatni. Kb. 2 hónapomba telt, mire kivertem a fejemből. Nem volt semmi, néhány bensőségessé vált levélváltáson kívül, de lehetett volna. Nem interneten ismertem meg, úgyhogy nem lett volna lutri élőben is talákozni vele. De én kerültem a vele való találkozást, minél jobban vágytam rá, annál jobban kerültem. Ő is a fősikolán keresztül került képbe, és bizony volt, amikor fél órán át várt rám, meg hasonlók, de nem mentem. Nem beszéltük meg, csak várt rám, hátha...De tudta, miért nem akarok vele találkozni.

Akkoriban a szerelem emléke volt az, ami olyan erősen a meglévő barátomhoz kötött. Nagyon nagy szenvedély volt és az, hogy bennem elmúlt, legalább annyira fájt, mint hogy a páromban már előbb véget ért.

Nem akartam ezt újra átélni senkivel. Ha elmúlt, elmúlt, de azt szerettem volna, hogy maradjon tisztának az emléke. Aztán 2 hónap után kijózanodtam, és ahogy elmúlt az új vonzalom, úgy szerettem vissza a régibe, a jelenlegi barátomba. Én most megint őrülten szerelmes vagyok belé, ő meg szokás szerint kevésbé belém.


Az én esetemben úgy történt, hogy egy alapjában véve jó kapcsolat, ami nagyon nagy szerelemmel indult, még akkor is meg tudott óvni a félrelépéstől, ha már problémák is vannak benne.

2010. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
1,5 éve élek kapcsolatban, de van egy fiú akit 3 hónapja ki sem tudok verni a fejemből. nem történt vele semmi, csak beszélgettünk kb2x, de tudom hogy én is nagyon tetszek neki, és ő is nekem. a mostani kapcsolatom azóta már nem a régi mióta ismerem őt... de nem akarom ezt feladni, ki tudja, hogy ez nem-e csak egy fellángolás...
2010. jún. 13. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!