Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos egy kapcsolatban a közös érdeklődési kör? Miről beszélgettek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Alakul most egy nagyon rendes fiúval valami, kölcsönös a vonzalom. Azonban a beszélgetéseink akadoznak (remélem ez idővel majd kötetlenebb lesz), és nem igazán egy körben mozgunk. Én inkább az álmodozósabb, olvasgatós egyetemista vagyok, ő pedig a földhözragadt, kicsit realistább gondolkodású szakács. Viszont eléggé csípjük egymás humorát, általában sokat viccelődünk, de még nem sikerült intimebbé tennem a beszélgetéseket. Van, mikor nem tudunk egymásnak mit mondani. Igazat megvallva óvatos vagyok, mert már sokszor megégettem magam. Nektek is okozott nehézségeket a beszélgetés eleinte? Alapból sokat beszélek, de amikor vele vagyok ott vannak a pillangók is a hasamban, és leblokkolok. Ilyenkor mindig szerencsétlenül érzem magam.
2011. ápr. 15. 23:17
 1/2 anonim válasza:
eleinte nekem is akadozott a beszédem :) de ez idővel kikupálódik és nem lesz semmiféle izgalmad...nem akkora probléma ha nem egy az érdeklődésetek mindenben de ne is különbözzön mindenben.ha szeretitek egymás humorát akkor ha nem tudsz neki mit mondani üsd el azt a kis hatás szünetet poénnal
2011. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most nekem nagyon brutál deja vu érzésem van xD


Legutolsó kapcsolatomban egy full olyan karakterű szakáccsal jártam, mint a te embered :D

Én pedig az olvasgatós egyetemista vagyok (bár felvételi előtt állok, de ez lényegtelen).


Nekünk nem jött össze. A humor volt az, ami megtetszett, az neki bámulatos volt :)

És a halála pont az volt, hogy nem volt közös érdeklődési kör, más közegben mozogtunk, és a beszélgetéseket nem sikerült intimebbekké tenni, csak ritkán.

Én voltam a reális, ő pedig az álmodozó.


Szóval én nem ajánlom, saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem működik :(

2011. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!