Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzem meg a szüleimet...

Hogy győzem meg a szüleimet hogy vegyenek nekem telefont?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj nyelvtanórán és menj dolgozni
2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haha
2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám nekem is kéne egy új telefon....
2010. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Anyu- apu! Új telefont szeretnék, mert a régi már nem jó/nem divatos/nincs rajta kamera/nem tud mp3-at/stb, stb" Ez a legkönnyebb nem? Odaállsz eléjük és megmondod, új telefont akarsz.


A munka sem rossz ötlet! (És az sem hogy javítasz a helyesírásodon =)). Nekem a mostani telefonom (SonyEriccson w200i) most lesz augusztusban 3 éves. A diákmunkáért kapott fizetésemből vettem. Gondolkodtam, hogy lecserélem, de amilyen kinézetű telefonok vannak most a piacon... szinte mindegyik kivétel nélkül szétnyitható, szétcsúsztatható, érintőképernyős, szuper multifunkcionális, mindegyikben több megapixeles kamera van... Nincs kedvem ezekért fizetni, nekem telefon kell, nem szuperkütyü. Az meg a másik, hogy van fényképezőgépem (amit szintén a fizetésemből vetem), nem kell még egy fényképezőgép, telefonba beépítve. Majdnem mindig nálam van a fényképezőgépem. Ezért többen hülyének néztek, hogy olyan telefont kerestem, amiben nincs, vagy alapszintű fényképező van. Lefikáznak, mert nincs Bluetooth-om. És akkor mivan? Nektek meg nincs infrátok! =). Ráadásul a telefonom már kétszer elázott, és még mindig 100%-san működik!


A régi, klasszikus kinézetű telefonok lassan teljesen eltűnnek már =). Ezért inkább veszek majd a telefonomba egy akksit =).

2010. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, főleg a nyelvtanórás részt.
2010. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!