Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha nem szeretn...

Szerintetek baj ha nem szeretnék elmenni a ballagásra?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves a gyerekem, párom nagy nénjével egy városban lakunk még is kétszer látta személyesen mikor elvittük a lányunkat hozzájuk. Ők abszolút nem látogattak meg, mikor megszületett akkor sem. 1 hónap múlva lesz a fiának a ballagása, amire meghívtak mikor náluk voltunk, szóval nem is ők hozták el. Őszinte leszek nem szívesen mennék, azt a pénzt amit arra az alkalomra költenék inkább elköltöm a lányomra vagy moziba megyek, de inkább el kaparós sorsjegyezném. Hiszen ők sem adták tiszteletüket a lányom felé!

Nem ő az egyetlen, mikor terhes voltam ugyanúgy jártam az én nagy bátyámmal akik nem látogattak meg, és neki is fog ballagni a lánya de az ő ballagására sem megyek. Ti mit tennétek? Igazam van esetleg??


2018. máj. 7. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van, én sem mennék el így.

Ha nem lesz belőle családi perpatvar, maradj otthon.

2018. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmenni, ha nem akarsz.
2018. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsi gyerekkel amúgy sem jó ötlet ilyen helyre menni, nyugodtan használhatod ezt kifogásnak, meg kell érteniük.
2018. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem terhelnék ezzel egy egy éves gyereket. Biztos hogy nem lenne türelme a gyereknek végignyűglődni.
2018. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem szerintem egyaltalan nem baj, ha egyik ballagasra sem mesz. ok sem tiszteltek meg teged, amikor gyermeked szuletett, ami szerintem raadasul sokkal nagyobb esemeny, mint egy ballagas, bar most nem ez a kerdes targya.

megmondanam, hogy koszonom a meghivast, ne szamitsanak ram. ha rakerdeznek, kotekednek, hogy miert nem, akkor mondhatod, hogy a baba miatt nem tudsz elmenni ( ha nem akarsz konfliktust), ha pedig megis ugy dontesz, hogy elmesz, akkor meg viragon / csokin kivul egyaltalan nem muszaj vaskos ezreket adnod.... igy rosszabb esetben 3-5 ezer ftbol meguszhatod fejenkent, bar en meg ennyi penzt is sajnalnek toluk.

2018. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők ugyanúgy viszonyulnak ehhez a dologhoz mint te. Biztos csak udvariasságból hívott meg, hiszen ha ennyire nem tartjátok a kapcsolatot akkor láthatóan elvagytok a másik társasága nélkül.

Szóval ő megtette az udvariassági gesztust, te meg udvariasan utasítsd vissza. Engem esküvőre hívtak meg így, hogy két szót alig beszéltünk egymással. Nyilván én sem akarok elmenni, időt és pénzt áldozni egy számomra jelentéktelen emberre. Majd finoman kihúzom magam a dolog alól, és kész.

2018. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
82%
A párod egyébként mit szeretne? Ő el akar menni?
2018. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
31%
Hát ez a "nem megyek, mert ők sem jöttek" kicsit óvodás felfogásra vall... Ti egyáltalán hívtátok őket bármikor?
2018. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mennék, az biztos. Pláne nem egy éves gyerekkel.
2018. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!