Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8. -os ballagásra nálatok...

8. -os ballagásra nálatok megy az egész család? Nekem csak anya lesz ott. Apa nem szeret ilyenekre elmenni.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek megy az egész família:D nagymama, nagypapa, keresztanya, keresztapa, mindenki... Nem túlzás kicsit? Még kit kéne meghívnom?

2014. máj. 28. 20:43
 1/8 anonim válasza:
nekem ballagáson két éve ott voltak a szüleim, a nagyszüleim, az unokatesóim, a keresztszüleim. az osztálytársaim is sok rokonthívtak
2014. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van a baj, hogy másoknak ott lesz az egész család, hanem hogy a te apukád "nem szeret" alapon nem képes elmenni. Jó, tudom egy 8 osztályos elvégzése nem egy nagy dolog, de akkor is egy szülőnek fontos. Ez számomra érdekes, hogy nem akar elmenni a saját apukád.
2014. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ált. sulis ballagásomon ott volt az egész nagy família (szülők, testvér, unokatestvérek, nagybátyámék, nagyszülők...).

Szerettem az iskolát, az osztálytársakat, így nagy dolognak éreztem a ballagást, és meghívtam mindenkit.


Középiskolában nem voltam olyan jó osztályközösségben, ott nem éreztem különösebben semmit, mikor végeztünk, így oda csak szülőket meg a tesómat hívtam.


Az egyetemi avatás pedig a legnagyobb ünnepély volt számomra, arra megint elhívtam mindenkit.

2014. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hívsz akit akarsz, egyeseknek minél több annál jobb.


Én a diplomaosztómra megmondtam szüleimnek el ne merjenek jönni, és csak egyik nagyanyám hívtam. Nekem így volt jó.

De más meg ott roskadozott 50 csokor alatt. Kinek mi jön be.


Fontos hogy ez a TE pillanatod, így ha szeretnéd hogy apád ott legyen, szólj rá, hogy TE akarod, ez csak egyszer van az életben, nem érdekel senkit hogy szeret-e eljárni máskor.

2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apukádtól ez egy önző dolog véleményem szerint,még akkor is,ha az általános iskola elvégzése evidencia alatti dolog manapság.

Témával kapcsolatban annyit,hogy én csak a szüleimet hívtam meg az általános sulis ballagásra,mert nem szerettem az osztályomat és úgy gondoltam,hogy zavarjuk le a francba.Középsulis ballagásomra már szüleimen kívül jött a nagybátyám és a keresztanyám,na meg apum sógora.

2014. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket illik meghívni, szerintem ez a minimum.
2014. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anya, apa, tesóm és unokatesóm volt ott.

Utána volt nálunk egy ebéd. Oda még jöttek páran, de nem voltunk olyan sokan.

2014. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De minek eljönni szülőkön kívül másnak? az általános elvégzése nem nagy cucc... majd a középiskolaira jönnek nagyszüleim is..
2014. máj. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!