Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem és a szülei...

A volt férjem és a szülei külföldre szeretnék vinni a gyereket nyaralni 2 hétre. A lányom 5 éves. Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 21:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Volt-e már ennyi ideig az apjával a kislány?
2018. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%
(Ha felnőtt lennék) én nem engedném. Sokkal nehezebb kisgyerekkel kirandulni, bár vannak kivételek. Lehet hogy nem kötik le a programok a gyereket, és csak unni fogja magát.
2018. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell az engedélyed egy külföldi nyaraláshoz, szóval ez a kérdés értelmetlen. Nem tartózkodás céljára viszi, hanem nyaralni rövid időre. Ha ebben megállapodtatok, akkor maximum bejelentési kötelezettsége van, de normál esetben az sem.
2018. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%
szerintem nem fogod viszontlátni, de engedd csak
2018. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

[link]


"A különélő szülő jogosult külföldi üdülésre vinni a gyermekét, nem szükséges ehhez a másik szülő beleegyezése."


Ennyi,könnyáradat jöhet.

2018. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
nem hiszem, hogy 2 hetet ellene nelkulem honvagy nelkul, ugyhogy 2 hetre nem engednem. meg persze szamitana az is, hogy melyik orszagba keszulnek. vigyek csak 1 hetre, vagy vigyek belfoldon 2 hetre, ahonnan haza is tudjak hozni, ha barmi van.
2018. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ehhez még kicsi. Nem is az, hogy külföld, hanem, hogy két hét az anyja nélkül.. Gondolj bele, ha elkezd sírni utánad? Nem tudsz egyszerre rohanni
2018. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

"Ha ezzel az éves láthatást akarnák letudni, akkor még megérteném. Mert egy 5 éves gyereknek egyébként semmi különleges élményt nem ad egy külföldi nyaralás. tehát ilyen értelemben hülyeség az egész. De egyébként vigyék, legalább lesz 2 nyugodt heted."


Nem ad különleges élményt? Ezt gondolomm, olyan mondja, aki 20 éves koráig a falujából se szabadult ki. Én 6 évesen voltam először hoszabb időre nyaralni, Ibizán, nagyon jó volt. Pedig kórházban is voltam egy napig (még itthon megcsípett egy kullancs). 3 évesen meg a mamánál nyaraltam 1-2 hétig az unokatesómmal. Nem volt honvágyam.

2018. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne úgy hivatkozd már meg, hogy a volt férjed, hanem úgy, hogy a gyerek apja! Amúgy igen. Megengedném
2018. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

Anucik nem akkor szokták tiltani a gyereket amikor az apa elvinné, hanem akkor amikor jön a rivális nő aki belép a gyerek életébe. "Az a rhihbanc ne nevelje az én gyerekem!"

Minden elvált apa átesik ezen.

2018. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!