Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem és a szülei...

A volt férjem és a szülei külföldre szeretnék vinni a gyereket nyaralni 2 hétre. A lányom 5 éves. Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 21:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Már kétszer volt a gyerkőc nyaralni a román tengerparton,az nagyon tetszett neki,sokszor emlegeti.

Két hetet már volt el nélkülem,szerintem ezzel nem lesz gond.

Csak bennem vagy egy félsz.

2018. máj. 9. 05:21
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem ha el akarná rabolni, nem jelentené be x hétre előre hogy na most viszem és ide meg oda - csak simán "nála lenne" láthatáson aztán mire gyanús lesz hogy baj van már sehol nem lesznek:)

Szóval nyugi, hátha csak legalább apaként szeretne helyt állni ha már a házassága nem sikerült. Lehet ő is fél, hogy vajon szereti e annyira még a gyerek, hogyan járjon a kedvében stb. Ha meg újra házasodna és a járdaszigetekre se vinné magával, az lenne a baj..:)

Nyugodj meg kicsit, annak idején megbíztál benne eléggé hogy jó apa lesz

2018. máj. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy engedném :)


Naná, ő GYEREK APJA, nem csak a volt férjed. Ha már most így állsz hozzá a dologhoz, előre sajnálom a lányodat.


Párom anyja is állandóan hisztizik, ha a párom az apjához át mer menni, régesrég elváltak, de 30 éve képtelen emberi módra viselkedni - amúgy normális, kedves nő.

2018. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Ha meg a volt férj el akarná rabolni... amúgy is, ahhoz hogy külföldre vigye, kell tőled igazolás, hogy egyáltalán elviheti az országból.


Ha nincs nála és úgy állítják meg, akkor igencsak bajban lesz.

Svájc-Biascánál már szállítottak le így apukát és gyerekét. Amíg nem tisztázták, hogy anyuka tud a gyerek eutazásáról nem engedték el őket.

2018. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy a kérdező a 21. alatt szépen megírta, hogyan viselkedik a lánya többnapos távollét után. Más állampolgárságú apáról eddig szó sem esett. Ilyen megjegyzésekre már reagált volna a kérdező.

Kérdező! - nem először viszik el nyaralni a leányodat. Ha most nem engednéd őt el, bánatot okoznál neki és gyűlöletet magadnak a volt férjed és szülei részéről. Állítom, hogy az apa és a nagyszülők is csak jót akarnak a kislánynak.

2018. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Pár választ elolvastam; aki azt írja, tökmindegy a gyereknek a külföldi, tengerparti nyaralás, annak tudom prezentálni a saját esetünket. Dec.ben töltötte a lányom az 5öt, előtte nyáron voltunk tengernél, azóta azt hallgatom, milyen jó volt ott,, emlegeti a tengeralattjárós kishajós kirándulást, a tengeri sünöket, a "bùvárkodását", egyéb sztorikat. Úgyhogy a jó nyaralás (meg a rossz is) nagyon is megmarad egy 5 éves fejében már.


Te ismered az exed és a családját.

Ha normális, felelősségteljes apa, nagymama, emberek, akikkel szeret a gyerek lenni, ismeri is őket akkor miért is ne? Hadd menjen, érezzék jól magukat.


Azt értettem alatta pl., hogy ha olyan apa, hogy havonta egyszer tölt vele 2 órát, a nagyik meg életükben 3szor ha látták a gyereket -tele ilyenekkel a gyik-, akkor mindegy, mit linkel ide néhány válaszoló. Gyakorlatilag számára idegen emberekkel akkor sem engedném el a gyereket, és nem is hiszem el, hogy erre kényszeríteni lehetne bárkit is.

De ha nem erről van szó, ha normális a viszony köztetek akkor persze, menjenek csak külföldre (is).

2018. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Csak bennem vagy egy félsz."

Mitől?

2018. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden azon múlik, hogy normális apa e vagy sem. Te megbízol e benne,vagy sem. Szerintem klassz dolog, ha együtt akar lenni vele és a lányodat sem fogja ezek szerint megviselni a hiányod.

Mi egyszer túráztunk egy nagyváradi csapattal, apuka ismert hegymászó,nagy arc, a gyerekét napokig cincálta, a szállón hagyta idegenekre,ha csóri nem bírta és nyafogott ordított vele. Rettenetesen sajnáltam. Biztos nem engedte volna az édesanyja, ha tudná hogy kezeli.

2018. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!