Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

14 eves vagyook

Mikor kicsi voltam volt egy szemely akivel nagyon sokat volt szinte a potanyukamnak tekintettem ra.

Most h mar igy nagyobb vagyok le sem szar

Probalkoztam nala h jojjon at hozzank mint regen,de nem is valaszolt

Es kb minden nap talalkozok vele tehat nem tudom elfelejteni

Ez valami borzalmas

Azt nem tudom tudja e mit erzek de ha elmondanam neki attol felek h az megnagyobn csalodas lenne amitol felek:(


2018. máj. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennel rosszabbul mar nem érezheted magad, szoval mondj el mindent oszinten, amit erzel, legalabb kiadod magadbol. Meg beszelj errol mas emberekkel is, ha vele nem jutsz dűlőre, es ok segithetnek. :)
2018. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hasonlo helyzetbe vagyok, csak mi talalkozni sem szoktunk. 18/L
2018. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így is csalódott vagy! Az a leghelyesebb ha beszélsz vele! Ha nem kiváncsi már rád, akkor letudod zárni! Miért gyötröd magad feleslegesen?
2018. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!