Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a férjemnek...

Hogy segítsek a férjemnek feldolgozni hogy az anyja nem örül a leendő unokának?

Figyelt kérdés

Már a házasságunknak sem örült,engem nem szeret-nem velem van baja,bárki mással lenne,szimplán utál mert elvettem a kisfiát.

Engem nem lepett meg hogy nem örül,férjem viszont reménykedett valahol hogy az unoka hírére megváltozik.Nem így lett.

Nem igazán jó a kapcsoltuk, nem tudom honnan gondolta hogy másképp lesz,de rossz látni hogy rossz neki hogy a várva várt picurt nem mindenki várja.(előtte jelentettük be az én rokonaimnak,ott volt örömkönny stb,évek óta várt kisunoka dédunoka,jó helyre érkezik)


2017. dec. 10. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Kizárni az ostoba gonosz öregasszonyt a családból, hogy ott roha"ggy"on meg magában a büdös boszorkány. Magányosan saját maga xarában felfordulva.


Részvétem!

2017. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
gyerekes nevetséges viselkedés az anyós részéről. teljesen éretlen gondolkodás, ami a természet rendjével szembe megy. örüljön inkább, hogy a fiának van rendes nője, aki a felesége, minden szuper köztük, megvan az összhang, jön a gyerek is. inkább örüljön ennek, próbáljon segíteni a maga módján, minél többet a családdal lenni... azért nyilván nem könnyű elveszteni a gyerekét... ha nagyon rá volt nőve a fiára a mami, de ez van, neki nincs joga ebbe beleszólni. és nem mérgezheti a családi légkört. örülni kell az ilyesminek, megbecsülni ezt az egészet, és nem örökké elégedetlenkedni, az nem visz előre semmit
2017. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a kicsi születése után nagy pálfordulás lehet! Bízzunk benne, neked meg könnyű terhességet kívánok!
2017. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem kötelező megmutatni neki az unokát,aztán majd menne ő még oda...
2017. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent nagyon pipa lennek anyamra,es biztos letisztaznam vele a helyzetet. Ha nem jutnank dullore egy negyszemkozti beszelgetes alkalmaval akkor arra ramenne a kapcsolatom vele,mert en latogatoba,kavera,vasarnapi ebedre egyedul nem megyek hozzajuk,ha pedig a csaladom nem szivesen latott naluk akkor egyutt se!
2017. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a férjednek, hogy egyelőre kerülje az anyját! Ha a baba megszületik, küldjön egy sms-t azzal, hogy tudom, hogy nem örülsz neki, de megszületett az unokád.
2017. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk kizárni az életünkből, após beteg,látogatjuk gyakran,lehet már a picurt sem éli meg.(após örül a babának,de gyenge anyósra hatni,nem is terhelnénk ilyennel)
2017. dec. 10. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az embereket. Miért akarnak olyan rokonnak megfelelni aki nagyívben $z@rik a fejükre? Pl. palid anyja? Fejre is állhattok akkor is köpni fog rátok.
2017. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Amíg apósod él, nyeljétek le a dolgot és látogassátok, ill. a picurt mutassátok meg. Utána meg ne.


A férjedet azzal segíted, ha semlegesen viszonyulsz az anyjához. Ne szidd előtte, sőt ha ő szidja, akkor se kontrázz rá. De ne is erőltesd a kapcsolatot. Ha apósod már nem fog élni, akkor a férjedet engedd, hogy menjen, amikor akar, te viszont ne menj, ha nem akarsz. A gyereket vigye a férjed, ha akarja, de az anyós ne jöjjön hozzátok.

Esetleg, ha szóba kerül, mondd meg, hogy onnan kezdve, hogy téged, a menyét, nem fogadott el, teljesen logikus, hogy az unokája érkezésének sem örül.

Szerintem egyébként nem fog megváltozni a hozzáállása az unoka megszületésekor sem.

2017. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért tudnék példát mondani a környezetemből, többet is, hogy az addig utált menyecskét a baba megszületése után nyalifalizzák. Addig kígyót-békát kiabáltak egymásra, utána meg akkora lett a barátság, hogy na...

Főleg faluhelyen.

Lehet majd helyreteszik a vénasszonyok :-)


Azt nem lehet tudni, nálatok hogy lesz, de van esély egynagy fordulatra. Kérdés, hogy te hogy fogsz állni hozzá.

2017. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!