Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, helyes? 11/L

Ez normális, helyes? 11/L

Figyelt kérdés
Az anyámnak pici a melle,(el cigizte) és most hogy meleg van ,nem vesz fel a felső testére semmit csak egy bugyiban alszik,de a 13 éves tesóm előtt és előttem is így járkál,ez sztetek nem fura?(sztem de,én nem tudom hogy hogy gondolja ezt)
2010. jún. 14. 17:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Van, ahol a családtagok nyugodtan meztelenkednek egymás előtt.
2010. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Elvégre egy család vagytok. Van, aki idegenek előtt is így járkál :)

Igazából ez csak téged zavar, de hidd el, ki fogod nőni. Ő már nem szégyellős, és akkor meg minek szenvedjen ebben a melegben? Én se veszek fel semmit, ha tehetem.

2010. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Attól függ :D Nálunk pl. nem nem nagy szám mi szoktunk meztelenül mászkálni itthon. De pl. legjobb haveroméknál már az is "fura" ha egy fiú póló nélkül van.

szal attól függ mit szoktál meg

17/F

2010. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nekem az apám mászkált otthon egy szál farokban, rettenetesen utáltam ezt a szokását, és hiába kértem, hogy vegyen fel valamit, magasról tett rám..


Azóta kb. nem beszélek vele (nemcsak ezért), ha zavar, beszéld meg vele, maximum nem veszi figyelembe, de legalább te megpróbáltad.. Lehet hogy normális dolog, de ha szeret téged, ennyit megtehet, hogy magára húz valamit.

2010. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
szerintem nem... 16/L
2010. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok és 27\L
2010. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ezzel semmi gond. Én 21 éves vagyok és nem zavar. Még az sem, ha apu jön ki egy szál törölközőben a fürdőben. Sőt az sem ráz meg ha anélkül jön.

A szüleim és nem zavar. Nem úgy tekintek rájuk, mint nőre vagy férfire. És amikor kicsi voltam, ezt szoktam meg.

Főleg az anyám nem értem miért zavarna?


Mi lesz ha mondjuk öreg lesz és Neked kell majd fürdetned?

2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!