Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet saját életem?

Nem lehet saját életem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindig mindent nekem kell megoldani és nem lehet , nem haladhatok a saját életemmel .a családom promlémáját muszáj hamarabb megoldanom mint az enyémet . Ha mennénk valahova párommal mindig kitalálnak valamit amiért rohanni kéne miattuk haza .(valamibe kéne segíteni, kölcsön adni az automat mert csak az enyémmel lehet szállitani stb). Ha időre kell menni valahova természetesen szinte mindig ugy jon ki , hogy nekem kell osszeszedni a csapatot mert nem készültek el . Nem érnek oda . Jelzem középső testvér vagyok amugy .párom autoszerelo és már ra is ugy ratelepedtek hogy egy telefonhivas es holnap csinald mar meg ezt az auton meg azt. Én már megszoktam szivesem segitek a csaladomnak ne ertsetek félre de neha sok azert amit elvarnak .a parom is szova tette mar hogy ez igy erdekes felallas es mondhatnek nemet is , mert mi lesz ha kozos csaladunk lesz hamarosan ?! . Ti mit tennetek? Nem akarom megserteni a csaladom de neha tenyleg elegem van .

2018. máj. 15. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Teljesen megertelek nalunk is ez a helyzet. Csak nalunk az van hogy epp amilyen kedvuk van... Parommal vallalkozok vagyunk, dolgozunk mint az allat. Vasarnap is 6-kor kel..... mindig minket traktalnak mindennel, a kocsi sztori ugyan ez, hisz nekunk is dobozos autonk van, rogton minket hivnak es azonnal menni kell. A problemaikat folyton rank rakjak ha latjak hogy jol erezzuk magunkat... hogy nehogy mar nyugodt eletunk legyen. Ket hetente egyszer tartunk egy piheno napot, mert mint mar mondtam nekunk a vasarnap sem vasarnap, de neha kell pihennunk. altalaban 99%ban akkora talalnak ki valamit, vagy vmi csaladi kajat ( ami masrol se szol csak h ki tud hamarabb berugni, aztan panaszkodnak az eletukrol meg sirankoznak) persze mi lemondjuk mert alapbol nemis iszunk, neg az a piheno napunk... Na ha nemet mondunk akkor vagyunk am mindenek... csak jok nem. De pesze ha kell valami akkor azonnal rogton. En mar hanyok az egesztol... szeretnenk elkoltozni, mert amig egy varosba lakunk nem lesz eletunk. Nagyon szarul esik hogy a sajat anyam nem tud nőkent ram nezni mindig egy kis sz*rcsimbók gyerek leszek hozza kepest, es ezt erezteti is... pedig mar ezerszer onallobb vagyok tole, jobban fozok, jobban vezetem a haztartast 27 evesen mint ő barmikor is tette volna... Ha felhozzuk a koltozest akkor halatlan dogok vagyunk.... Ez egy ordogi kor. Mar nem eszem magam emiatt, vagyis probalom nem enni. A mama is ezt csinalta vele, de en nem fogom hagyni h egesz eletembe ez menjen. Felolem mondhatjak hogy halatlan vagyok :D
2018. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, elirtam veletlen tehat helyesbitveD az ő problemaikat mindig rank rakjak
2018. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom ! Akkor neked sem egyszeru veluk . te sem talaltal még megoldast a promlemara ezekszerint ?! Szerintem az elkoltozes nem megoldas . :/
2018. máj. 15. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg CSAK az elköltözés a megoldás.


Ugyan nem írtad, mennyi idös vagy, de ha már van önálló kereseted, akkor költözz el minél elöbb.


A családban meg mindenki a saját problémáit oldja meg,ez nem egy ember feladata, de ha valakire rá lehet ezt terhelni, akkor azok a szülök és nem a gyerek.

2018. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én már külön élek a parommal !

Arra ertettem hogy mas varosba koltozes nem megoldas szerintem .

2018. máj. 15. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok,

Szerinted miert nem? Ha 100 kmre vagyok, nem hivhat fel minden hulyeseggel hogy jojjek, nem nekem kell helyette bevasarolnom stb... max telefonon panaszkodnak de azt a fel orat kibirom. Szerinted miert nem megoldas? Mi lehet akkor a megoldas? Osszeveszni nem akarok, pedig jol esne neha...

mas megoldast nem talalok, hisz hiaba magyaraztam el nekik ezt a jelenseget nem ertettek meg hisz ők a tokeletesek....

2018. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jah hogy te már túl vagy ezen a beszélgetésen . :D ahh ...

Nemtudom en nem szeretek elfutni a problemak elol , szeretném ha felfognák a dolgot és megértenék , és élnék a kis életüket .

2018. máj. 15. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor muszáj lesz kijelölni a határokat és nemet mondani.

Valszeg sértődés lesz belőle.

2018. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!