Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit annyira...

Van olyan dolog, amit annyira utálsz, hogy ha egy olyat választana párjának a gyereked, inkább kitagadnád?

Figyelt kérdés

Pl. összejön a gyereked egy néger/ cigány/ zsidó/ arab/ kínai/ iszlám/ szektás/ büntetett előéletű/ maffiózó/ azonos nemű (mindenki válassza ki azt, ami legkevésbé tetszik neki :P) emberrel és szereti és vele akarna lenni. Van olyan amit képtelen lennél elfogadni és inkább megszakítanál a gyerekeddel minden kapcsolatot és elküldenéd otthonról? Vagy nincs ilyen, és bárkibe lesz szerelmes, megpróbálnád elfogadni?

17/F


2010. jún. 14. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekemet nem tagadnám ki!Sajnos én voltam ilyen hintába!De nekem az lenne a fontos hogy a gyerekem boldog lenne, és szerintem lehet egy romával is boldog vagy más származásúval és boldogtalan is lehet mondjuk egy magyarral!

Viszont ha saját nem hez vonzodna, vagy egy maffiozóval akarna együtt lenni!Megbeszélném vele, de ha nem sikerül akkor sem tagadnám ki.Nem lenne szívem!

2010. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nem tagadnám ki,mivel nem én élnék az ő pasijával/csajával.Maximum nem engedném,hogy ott lakjanak együtt a házamba,vagyhogy odajöjjenek sokszor.Jöjjön a lányom v. a fiam egyedül,de ne a maffiózóval..:/ vagy a bérgyilkossal XD

Ha meg vele azonos neművel járna,az sem lenne az én közöm,hiszen az csak rájuk tartozik..a gyerekemre meg a partnerére,hogy esténként illetve szabadidejükben mit és hogyan és miért csinálnak együtt..

2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kár h nem mindenki így gondolja :(
2010. jún. 14. 21:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy milyen marad a viszonyunk egymással. Ha továbbra is képes tisztelni és nem rondít bele a kapcsolata az életembe és boldog és vele is jól bánnak Az csak a szülő előnyére válhat. Max. felhívom a figyelmét az ilyen kapcsolatok hátrányairól. A döntés az övé. Nem kell ahhoz párkapcsolat, hogy kicsapjam a gyerekemet. Ha nem képes megadni a szülőnek járó tiszteletet arra ott az ajtó.
2010. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs olyan dolog a világon amiért kitagadnám, megtagadnám a gyermekem. Bármit is tesz, az én lányom marad!

2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy kitagadnám,de borzasztó nehezen viselném,ha bármelyikkel a fentiek közül összejönne.Lehet rasszistázni,de egyszerűen nem fér bele az értékrendembe ez a dolog.Ha itt mindenki annyira toleráns,akkor ezt is el kell fogadni,hogy vannak olyan emberek,akik nem nézik jó szemmel a fajtán kívüli kapcsolatokat.
2010. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Azt elfogadom, ha valaki nem nézi jó szemmel, vagy idegenkedik tőle. Érthető a dolog. De azt már nem, ha kapásból elutasítja, és nem is hajlandó megismerni.

Ennyit megérne a saját gyereke, nem? :( Pláne h ezt azt jelenti h annyira nem bízik meg a saját gyerekében, h nem is próbálja megérteni azt, akit ő választott.

2010. jún. 15. 11:15
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekemet soha nem tagadnám meg.

Mert én akartam, hogy éljen, én akartam a világra hozni, nem ő kérte tőlem ezt a nehéz világot a sok nyűgével-bajával együtt.

Ha az ember jól neveli a gyerekét, akkor annak meglesz a normális értékrendje: vagyis, még ha szerelmes is tud nemet mondani egy olyan kapcsolatra, ahol ő csak boldogtalan lehetne. Talán nem szakítana elsőre, talán új és új esélyeket adna a másiknak, de ha az a gyerek normálisan van nevelve, előbb-utóbb rájön arra, hogy mi a jó neki, és mivel teszi tönkre magát.

2010. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!