Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám el fog minket hagyni...

Az anyám el fog minket hagyni az apám meg utál és nem is az ő gyereke vagyok mi lesz velem ezek után? Mit tehetnék? 18/L

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk testvérek.

24

23

18(én)

14

A két báttyámmal nem beszélek nem számíthatok rájuk. Nem is itt laknak. A hugom ennek az embernek a gyereke meg a két báttyam is de én nem.

Az anyám itt fog minket hagyni. Egyszerűen csak lelép....nem értem minek szült meg minket.

Az "apám' egy alkoholista, világ életében elitta a pénzt még régen a pelenkának az árát is elitta. Borzalmas, szörnyű életünk volt mindig is. Sajnos azt kell mondjam, egyik sem normális.

Itt hagy minket az anyám és egytalan nem erdeklo hogy mi lesz a ket gyerekevel ....főleg hogy engem tiszta szívéből utál az apám és nem is az ő gyereke vagyok.

Mikor ő vesz enni abbol én nem is ehetek.....

Én nem tudom mi lesz.

Sajnos az iskolát otthsgytam még kilencedikbe az itthoniak miatt végzettségem sincs.

Egy kis faluban lakunk, itt nincs munka nem tudok dolgozni a város 1 órára van de oda se tudok bejutni.

Ha tényleg elmegy az anyám fogok nézni valami gyermekotthon telefonszámot és fel fogom hívni megmondom hogy itt hagyott minket az anyám az apám egy alkoholista a hugomnak jobb élete lenne egy gyermekotthonban mint itt....engem már gondolom nem visznek el én már 18 vagyok.

Mit tegyek??????

Ilyen nőnek meg férfinek minek gyerek??????

Olyan ideges vagyok hogy nem kapok levegőt.

Rokonok sincsenek itt vagy jó ismerősök vagy barátok SENKI nincs aki segíteni tudna


2018. máj. 16. 18:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyébként Miskolc mellett lakom egy kis faluban.
2018. máj. 16. 19:17
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Tesodtol hogy kersz penzt ha nem beszeltek? Valahogy kaparj ossze 20 ezret es menj el egy munkas szallos gyarba.
2018. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Leközelebb gondold már meg jobban, mit kamuzol.


A bátyáidra nem számíthatsz >< "A tesómtól kérek majd pénzt" :D

2018. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az igazi apukad hol van? Szerintem is keress egy gyari munkát ahol lehet szallast kerni!
2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Muszáj lesz vele beszélnem ha itt leszek egyedül.

Miért kell kötekedni?

Az apámat nem ismerem.

2018. máj. 16. 22:17
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiszaújváros nincs messze tőled. A tvk-ban biztos van valami munka neked is. A jabilról sok tosszat hallani, de van ott kínai bolt stb, ahol lehet munkát találni. A tvk-nak ha jól tudom, akkor van szállója is, de al/társbérletre is találsz majd megoldásokat. Ne add fel, sok sikert! Ja, és érettségizz le!!!!
2018. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sopronkovesd ?Autoliv Kft.

Idaig kell eljutnod valahogy. A tesztet egy 2as gyerek megcsinalj.

Szallast kapsz es eloleget is.

Ma dolgoztan epp egy Miskolci sraccal. Egy 20assal jott fel...

2018. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon a Boschba is felvesznek 8 általánossá.
2018. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!