Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek a városba vagy...

Költözzek a városba vagy maradjak otthon faluban a szüleimmel? Kövessem a "trendet"és menjek városba? Komoly kapcsolatom nincs.

Figyelt kérdés
Annyi földünk van h meg tudunk belőle élni-gazdaságot bővíteni arra nem futja,és a nagyobakkal(100ha) nem lehet versenyezni.Pár évig még menni fog,de mindig arra törekszenek h a kicsiket tönkretegyék..Szüleim sem tanácsolják h maradjak..Meg szeretnék már önnálósodni is..29F
2018. máj. 18. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz? Ha a mezőgazdasághoz, akkor bolond ötlet volna elköltözni, ha mondjuk programozó vagy, akkor teljesen mindegy hol laksz amíg van internet, de ha például közgazdásznak tanultál, akkor a városban vár a megélhetés.
2018. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én nem maradnék, de én totál alkalmatlan vagyok falusi életre, nem is érezném jól magam.

30N

2018. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szakmámnak nem venném hasznát a városban.Angol és a német jól megy,viszont Ssc-re is azt mondják h egy idő után elfáradsz..
2018. máj. 18. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha akarsz maradj, nem gáz. Én meg pont, hogy mennék a városba, de nem engedne. Sőt én külfdön szeretnék élni. A szüleim idegbetegek, a falu meg szánalmas pletyká. s
2018. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Derwer ***** válasza:

SSCben a két nyelvvel tudsz pénzt keresni. Diploma van ? Csak mert van ahol elvárják...

Én mennék, de amúgy ezt neked kell tudnod , nagy lesz a váltás, sokáig nem fogod otthon érezni magadat. (Nekem a feleségem származik családgazdaságból, de elmenekült otthonról /tehát motivált volt/ és úgy is egy év volt mire megszokta Pesten... )

2018. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Diplomám nincs csak középsuli..már nagyon sokan elmentek innét..a fiatalok menekülnek a városba..nem tudom még nem döntöttem..
2018. máj. 21. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne trendiségre építsd az életedet hanem arra hogy mit akarsz illetve miből hozhatod ki a legtöbbet.


Ha a vidéki élet stabil és meg lehet élni belőle akkor nem mennék bele egy bizonytalanba. Ha sokkal jobbak a kilátások ha elköltözöl, akkor azt.

De az önállósodás is csak egy eszköz tud lenni semmi több. Már ha szükséges.

2018. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megélni lehet ,de félretenni nem..a szüleimmel sem felhőtlen a kapcsolat..
2018. máj. 24. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden arra mutat h menj,te is menni akarsz,mi a kérdés. Pakolsz és mész.
2018. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmesz városba külföldre. Aztán,ha akarsz visszamész
2018. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!