Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó egy olyan...

Szerintetek jó egy olyan kapcsolatban élni ahol nincs bizalom a másik iránt?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom és ő is engem állítólag nagyon , de nem tudok benne bízni mert mindig msn-n írogat és keresgél barátokat de főkép lányokkal.De azt mondja meg ölöm a kapcsolatunkat ha ez engem zavar és bízzak meg benne így is.De ismeretlen nőkel Ír míg nincs vége a munkájának.
2010. jún. 15. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálj benne bízni, ha szereted, mert így hosszú távon nem fog működni :S
2010. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, bár manapság sokan túllépnek ilyesmiken. Nem is tudom...Én személy szerint nem értem, miért van szükség erre. Talán tényleg csak azon múlik a dolog, hogy te mennyire tudod ezt tolerálni, van, aki tudja, és van, akinek ez már nem fér bele. Persze nem ártana tudni, miről szólnak ezek az írogatások, mert lehet, hogy valóban nem veszélyesek.
2010. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha igazan szereted,akkor tenyleg meg kell biznod benne,de ez forditva is igaz,ha o is nagyon szeret nem kene mas lanyoknak irogatnia.Regota vagytok egyutt?
2010. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha odaülhetsz mellé 5-5 percre megnézni miket írogat (és tisztán üzleti beszélgetés), akkor veled van baj. Ha csak arra alapoz, hogy így minden nélkül, mint a vakló megbízhatsz benne, nálam is megjelennének a kérdőjelek...
2010. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a bizalom, az egész semmit nem ér. Mondjuk ez a csajokkal való msn-ezés lehet, hogy engem is zavarna, de ezt nem tudhatom. Mondjuk ha eleve vannak lány barátai, és velük beszélget, az engem nem zavarna, nekem is sok fiú barátom van, akikkel beszélgetni szoktam. De ha ismeretlen lányok barátságát keresi, ráadásul direktbe keresi, az nekem is kissé fura lenne.
2010. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk házasok, 2éve csinálja ezt mióta bekerült egy olyan céghez kicsit "el szált magától" nincs sok dolga és égésznap a gépen csüng, de egypárszor már le bukott és mindig tagadott de aztán be ismerte, de továbbra is titokban írogat és volt hogy a volt barátnővel is írogatott és mikor rá kérdeztem titkolta és az ex irt nekem , hogy jó lenne ha le állítanám mert nem akarja elküldeni a leveleket amiket írt, de a párom azt mondta semmi olyat nem írt neki csak a lány értelmezte félre.
2010. jún. 15. 10:35
 7/15 A kérdező kommentje:
de csak lányokkal akar ismerkedni és ez nekem nem nagyon tetszik, főleg ha engem hanyagol, mert nem elég azt mondani szeretlek kicsim, közbe más nőkel chatelek meg msn-n írok.
2010. jún. 15. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor még rendes az ex hogy nem akart bekavarni.... Vigyáznék vele, mert az hagyján ha vki üzletből chatel, de az már más ha volt barátnő, meg lányismerősök....
2010. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem bízol a férjedben, előbb-utóbb válás lesz a vége.

Egyébként meg attól, hogy elvett, még szabad ember, azt csinál és azzal, amit akar. Ez nem megcsalás.

2010. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az sem hogy flörtöl másokkal, itthon meg durva és csúnyán beszél és nem tisztelettel....
2010. jún. 15. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!