Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó egy olyan...

Szerintetek jó egy olyan kapcsolatban élni ahol nincs bizalom a másik iránt?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom és ő is engem állítólag nagyon , de nem tudok benne bízni mert mindig msn-n írogat és keresgél barátokat de főkép lányokkal.De azt mondja meg ölöm a kapcsolatunkat ha ez engem zavar és bízzak meg benne így is.De ismeretlen nőkel Ír míg nincs vége a munkájának.
2010. jún. 15. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hat szerintem,akkor ulj le es beszelj vele.A hazastarsa vagy jogod van,ahhoz,hogy tiszteljen es rendessen banyjon veled.Egy oszinte beszelgetes sok mindent megoldhat,bar szerintem a te ferjed eleg nehez eset.
2010. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele leülni beszélni, de mindig azt mondja nincs kedve ilyen dolgokhoz,de nem azt kértem, hogy ne beszéljen senkivel csak azt, hogy ne csak nőkkel barátkozon mert ennek sosem jó a vége, föleg ha engem meg hanyagol miattuk.
2010. jún. 15. 11:01
 13/15 anonim ***** válasza:
10:42-est el se olvasd. Azzal, hogy elvett, bizonyos értelemben már nem szabad ember, és éppen efféle dolgokra nincs neki szabadsága. Egyébként együttérzek és sajnállak, mert lehet, hogy sok jóra már nem számíthatsz ezt a házasságot illetően.
2010. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak az együtt érzést.
2010. jún. 15. 13:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy ha nem vagytok házasok, gondolkodj el a szakításon. Hagyd ott, mert az ilyenfajta férfiak soha nem fognak megváltozni. Én is voltam hasonló helyzetben, féltem kilépni, több évet rápazaroltam egy emberre, aki távolról sem érdemelte meg. Nem tudom, hány éves vagy, de mindenképpen lépj, ha azóta nem történt mégis valami csoda! minden jót, üdv!
2010. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!