Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol van olyan ahol fürdés...

Máshol van olyan ahol fürdés meg wc-zes közben rendszerint bemennek a családtagok?

Figyelt kérdés
2 perc után kérdezik mikor megyek már mert nekik is kell. Stb.
2018. máj. 26. 13:29
1 2
 1/19 Metionin ***** válasza:
94%
Nálunk anyám járt be amíg ki nem vertem egy nagy ordítós balhét. Rendszerint leült a wc-re és bámult (volna) fürdés közben miközben megjegyzéseket tett rám hogy de sovány vagy, de kicsi a melled, stb. Aztán rákapott arra, hogy akkor jön be amikor hallja hogy elzárom/leengedem a vizet, és törölközés közben akart nézni, mert ilyenkor tudta azzal indokolni, hogy jaj hallottam a vizet és azt hittem már kész vagy. A balhé óta érdekes módon nem kellett neki azonnal pisilni, mihelyt én megnyitottam bent a vizet.
2018. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Van. Sőt nálunk volt hogy ketten használtunk egyszerre egy WC-t. De amúgy nem jellemző, ha van rá lehetőség meg szoktuk várni a másikat míg végez.
2018. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez az előnye a két fürdőszobának.
2018. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonos nemű családtagokkal nálunk előfordul. De nem úgy kell elképzelni, mint az első válaszoló esetében, és minden alkalommal külön meg szoktuk kérdezni, hogy bemehetünk-e. Nem szoktuk azt válaszolni, hogy nem, de ha valaki mégis úgy szeretné, az elfogadott lenne. És persze senki senkire nem tesz megjegyzéseket.
2018. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Azonosneműek esetén nálunk igen...

De gyerekkoromban (15 évesen talán) a menzeszem nem volt rendben, így végignézte a nőgyógyászati vizsgálatot is, konkrétan széthúzta a függönyt az orvos válla felett.

Vagy próbafülkében elhúzta a függönyt, amikor csak fehérnemű volt rajtam, hogy mit szégyenlősködöm, mindketten lányok vagyunk, látott már olyat, meg valószínűleg a ruhaüzletben lévő többi ember is...

Fürdőszoba is így van, wc max 2 perc kézmosással (utána már beordítanak kopogva vagy csak simán berontanak, hogy belefulladtál a wc-be?) Fürdés se zavarja anyámat, simán jön-megy, nyitva hagyva az ajtót.

Egyszer felszereltem egy zárat a fürdőszobára, de visítva leszedték és megvertek érte. Ezután leszedték a szobám ajtaját is, mert tuti rejtegetek valamit.

Valahányszor átöltöztem... vagy az anyám, nagyanyám, unokahúgom végignézte (nagy családi ház, 3 család együtt). Már attól hányingerem van ma már, hogy fürdőruhában látnak.

Anyám: kövér vagy, nagyanyám: mutasd a melled, de ronda, nekem a te korodban szebb volt, unokahúg: én annyival szebb vagyok nálad.

Beteg, roppant beteg családom van.

2018. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi beteg ember van. Te jó ég!

Nem, nincs ilyen. Kivétel, ha valaki már nem bírja visszatartani. De ez nagyon ritka, viszont megesik még 2 fürdőszoba esetén is egy 4 tagú családban.

De, hogy embereket még ott sem hagy béken a családjuk, ez elképesztő.

2018. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Elég őskori valami az ahol együtt van a fürdő a budival.
2018. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Anyám szinte mindig. Amint ráültem a wc-re nyílt az ajtó, mert neki mindig akkor kellett bekrémeznie magát, vagy figyelnie kell a mosógépet, hogy mos, mert nem tetszik neki, vagy biztos akkor kellett valami a fürdőből.

Volt olyan, hogy lerángatott a wc-ről, mert neki nagyon kell pisilni meg olyan is, hogy pont akkor akart fürdeni, és mondja, hogy "szarjak" nyugodtan, őt nem zavarja.

Ha bezártam az ajtót lekapcsolta a villanyt.

Idióta, gyogyós, qrva.

2018. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk ilyen nem volt soha (mármint azt leszámítva mikor még pici voltam). Ha valaki nyitott ajtónál van bent (értelemszerűen csak a fürdő esetében van ilyen), akkor az azt jelenti, hogy be lehet menni, pl. fogmosáskor, arcmosáskor, hajszárításkor én sem mindig csukom be. Viszont ha be van csukva az ajtó, akkor az azt jelent, hogy foglalt a fürdő/wc és meg kell várni, amíg a másik végez. Nincsen semmi olyan, amire azonnal szükség lenne és mindenáron abban a pillanatban be kell menni miatta a fürdőbe/wc-be. Max. olyan fordul elő, hogy ha látjuk, hogy a másik épp elindult, akkor megkérjük, hogy várjon egy percet és akkor gyorsan megnézem vagy kihozom onnan, amit akarok. Valamint, ha nagyon kell valami bentről, akkor bekopogok és megkérem, hogy adja ki, ha tudja. Én sosem nyitogatnám rá a másikra csak úgy az ajtót fürdés vagy wc közben, mert én sem örülnék neki, ha valaki ezt csinálná velem. Szerintem ez undorító.
2018. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ilyen nincs, hogy csak úgy bemaszkaljunk egymáshoz, kivételes esetekben (gyors kézmosás, pisilés) előfordul, de megkerdezzük előtte a másikat. Viszont látom mennyi helyen probléma ez. Miért nem zárjátok kulcsra z ajtót? Olvastam, hogy van akinél lekapcsoljak a lámpát. Oda is lehet bevinni mobilt, elemlampat. Leteszed valahova és bevilagitja az egész furdoszobat. Nekem is teljesen bevált amikor áramszünet volt
2018. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!