Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítsam 6-7 hetes...

Hogyan alakítsam 6-7 hetes babám napirendjét? Általában 17.30-18 óra körül eszik, utána fürdés. Fürdés után viszont nem alszik, hanem rendszerint sír, űvölt. Hogy tudom elaltatni, megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Add neki oda a felét fürdetés előtt,a másik felét utána.Vagy ha nem megy,akkor én még szoktam neki fürdés után adni egy kicsit.Néha elég egy két korty,hogy megnyugodjon.

5 hós

2010. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld megcserélni a sorrendet.Nálunk 18.00-kor van a fürdés, aztán eszik.Anyatejes.Fél hétkor eszik, aztán hétkor elalszik.Szunyókál fél órát, aztán nyolckor leteszem aludni, és alszik reggel hatig.Akkor eszik, és még alszik kilenc, fél tízig.Ha a tied is anyatejes, szerintem megnyugszik, elálmosodik, ha fürdés után kap enni.Ha tápszeres, akkor nincs ötletem.

2010. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a tanácsokat.

Anyatejes vok. próbáltuk a fürcsi utáni evést, de vísitozva sírt, hogy éhes, így kénytelen voltam fürcsi előtt megszoptatni.

2010. jan. 19. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta és este 10-11 órakor aludt el, addig bömbölt. Az enyém hasfájós volt, lehet, hogy a tiednek is fáj a pocija. Most 3 hónapos és szépen beállt az este 8 órai alvásra. Szerintem a tied is majd beáll.
2010. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon hasonlo volt a program, az esti uvoltes mara nyuglodesse szelidult... Nalam az valt be, hogy kicsit kesobbre tettem a furdes idejet, fel7 helyett fel8ra. Kb 6 kor eszik, de utana nem hagyom aludni, szorakoztatom, megmasszirozom, maszkalok vele a lakasban, vagy ha a ferjem itthon van, akkor o dumal neki :) furdest nagyon szereti, de ahogy kiveszem a vizbol, utan azonnal cicire teszem, van hogy csak egy szal pelenka van rajta, mert akkor mar faradt is meg nyugos is, es nem akarom, hogy behergelje magat. 8 korul mar alszik, altalaban ejfelig, ejjel 1ig szunyal...
2013. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!