Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem működik együtt. Mi lehetne...

Nem működik együtt. Mi lehetne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon megromlott minden, nem most, már régen, de próbáltuk helyrehozni kevés sikerrel. Ő egy önző, felelőtlen és csökönyös ember. Ha valami nem a kénye kedve szerint történik, dühöng, csapkod, fenyegetőzik. Mint az imént is, épp altattam a kicsit és ő szexelni akart, a gyerek addig várhat. Hát persze, üvöltsön csak. Mindig nekem esik, hogy soha semmit nem lehet, nem csinálhat azt amit akar, nem lehet szex akkor mikor akarja. Beszélgetni nem lehet vele, mert általában sértett, hisz persze, hogy egy kisgyerek mellett nem mindig az van, amit épp szeretnénk, de egy gyerek ezzel jár. Ha beszélgetnék vele, nem törődik semmivel, inkább mászna rám, holott én komoly dolgokat szeretnék vele lerendezni, de inkább megsértődik és elvonul, a beszélgetés fuccs, mert ő inkább d..gott volna. És mindig, csak ezen jár a feje, engem már idegesít és már elegem van, hogy mindig csak a szex! Más nem létezik, minden szar köztünk, de a d..gás az mindig jó lenne. Ne vesz semmibe, utálatos velem, ha visszautom, vagy nem azt teszem amit mondd, egyből fenyeget, hogy majd ő megy a bíróságra és majd megnézhetem magam, mert ez így nem mehet tovább. Mondtam neki, ne fenyegessen, ha akarja váljunk el, de ne minden órában ezzel dobálózzon, mikor meg elindulunk, mégse, mert ő nem akar válni. Unom, hogy egy nagy gyerek! És minden kicsinységen besértődik, dúl-fúl, mártírkodik, nem tud felnőtt lenni 30 évesen. Hogy vessek ennek véget? Már kiábránulok napról napra és belefáradtam mindenbe. Egy-két nővel is összehozták, amit persze tagad, de érzem, hogy volt valaki, már szerintem nincs, de nem tudom elfelejteni hányszor hazudozott. Mindent megmérgezett ez, hogy félrejátszott nagy valószínűséggel. Azt állítja szeret, mégis olyan bunkó velem, szinte ember számba se vesz sokszor. Én mindent megteszek neki, főzök, mosok, gyereket nevelek, kedvesekdek neki, de minek???

Ez már egy halott kapcsolat, igaz? Hiába akarnám helyrehozni és átbeszélni, kinek mi a rossz és mi lenne a középút, nem foglalkozik velem. Csak durrog és veszekszik.


2010. jún. 15. 13:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen életet akarsz magadnak gondolom.Én válnék.
2010. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, annak alapján minden jobb, mint együtt maradni.
2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te sem vagy több 30-nál... fiatal vagy még, ne maradj egy ennyire szörnyü kapcsolatban! Sokkal több tiszteletet érdemelsz , értékes vagy, ne engedd, hogy elvegye tőled az igazi élet lehetőségét! - mert amit itt leírtál, az inkább egy szexrabszolgáéhoz hasonló ( nem sérétsnek írom, de még olvasni is rossz, kirázott a hideg, nem is értem hogy tufsz egyáltalán szexelni vele? ) Menj el szüleidhez-testvéredhez... aztán majd dühönghet magában! Nem utolsó sorban a gyerekeknek sem ilyen élet jár - mert gondolom nem mintaapa ( inkább szexeljetek, nembaj ha üvölt a pici...pffffffffffff undorító!)
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is válj el. Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz. Nem hiszem, hogy helyre lehet ezt hozni, ha ő így áll hozzá. És ez a gyereknek sem tesz jót.
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

" Ő egy önző, felelőtlen és csökönyös ember"

És te milyen vagy? Mert gondolom nem tökéletes. Te vagy a probléma másik fele, aki semmivel sem jobb. Ha nem tetszik válj el tőle. Főzöl mosol, gyereket nevelsz, ez ugyíe minden férfi vágya... Csak lehet éppen őt hanyagoltad el és megunta. Felteszem eddig is ilyen volt, akkor eddig miért volt jó?

2010. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Mennyit foglalkozol most a pároddal és mennyit foglalkoztál vele a baba előtt? heti hányszor szeretkeztetek régen és most? A baba születése előtt is ilyen volt, vagy azóta változott (ha előtte is ilyen volt, csodálkozom miért mentél hozzá).
2010. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Én rajtad csodálkozom, nem a párodon. Hogy te ehhez minek mentél hozzá?!

Szerintem jól látod. Halott kapcsolat ha a másik fél nem akar változtatni. Maradj higgadt és egy megfelelő időpontban válj el. Akkor is ha elkezdi ígérgetni hogy változik.. Egy időre talán meg is változna, de minden marad a régi.

2010. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az most mindegy, hogy a kerdezo felsorolt rossz tulajdonsagokat es neki is vannak. Mindenkinek vannak, mert senki sem tokeletes. De ha o ezeket nem tudja toleralni es nem jonnek ki jol, nincs mit tenniuk. El kell valni, mert csak egymas eletet keserititek meg. Embereket megvaltoztatni akaratukon kivul lehetetlen. Egyebkent lehet, hogy epp attol valtozna meg, ha elhagynad, es atertekelne, hogy mi a fontos neki. Bar ennek kicsi a valoszinusege. A valtozashoz elsosorban akarat es ido kell. Szoval gondolom, hogy levetted a valaszokbol, hogy megoldas csak a valas lehet, ha ez mar nagyon regota fenn all es sehogy sem akar valtoztatni.


Miert szultel neki gyereket most, ha azt irod, hogy mar regota nem jo a kapcsolatotok? Nagyon nagy felelotlenseg volt...rossz kapcsolatot a gyerek nem javit meg, csak egy jot tud megerositeni.

2010. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

JÉZUSOM MEKKORA EGY SZEMÉTLÁDA TRÓGER LINK PASID VAN:O


Válj el tőle!!!!!

Te add be a válókeresetet!!!!


Még jó hogy nincs kedved du*gni egy dühöngő szemét alakkal!

Egy nőnek sem lenne kedve hozzá. Akkor inkább a szomszéd.


Ne a du*gással foglalkozzon (gondolom jó sz*r az ágyban)hanem pelenkázza agyereket, fürdesse, és foglalkozzon a gyerekével!!!!


Ez nem nagy gyerek, hanem egy kihasználós, megalázós szemétláda.

az ilyen undormányoktól mindig kifordult a gyomrom.


Én a te helyedben elaltatnám megcsonkítanám a fas*/át és akkor pampoghat a du*gásról...

Abból sem jutna neked semmi jó!


Tehát állj a lábadra és válj!

2010. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%

Ja, és annyit hozzátennék, hogy hogyan találtad meg ezt a semmirekellő farokagyú alakot?


Ha ilyen csökönyös agyú akkor minek mentél hozzá?

Az ilyet időben le kellett volna koptatni!

Tudom, hogy kár ezen már filózni, de most tedd meg, míg nem késő, mert ez egy nagyon szemét alak, és neked rövid az életed és nem már több!!!!!!

2010. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!