Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 3éve vagyunk...

A párommal 3éve vagyunk eggyütt és van egy 8hónapos gyerekünk. De nem törődik velünk. Csak a munka úgy érzem megcsal. Ha felhivom nem ér rá vagy kijárkál a munkahelyről nem tudom mit tegyek?! Szereti a gyereket de engem nem, tartózkodó.

Figyelt kérdés
Van félni valóm?

2018. máj. 29. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Még csak 3 éve vagytok együtt, még csak 8 hónapos a gyerek, de már nem érdekled sem te, sem a gyerek?


Igen.

2018. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A gyereket szereti..Imádja..csak velem ilyen.
2018. máj. 29. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Van. Szerintem kicsit elsietted ezt a gyerek dolgot vele.
2018. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk pl miert kell munkahelyen hivogatni? Az engem is idegesit...

Szerintem az a bajod hogy kezdesz bekattanni a nyolchonapos otthoni egyedul ulestol, keress valami tennivalot.

2018. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért gondolod, hogy megcsal, mert munka közben nem ér rá veled beszélgetni?????

Basszus, én sem díjaznám, ha a párom vagy a család vagy barátok munka közben hívogatnának.

Sok esetben elfordul, hogy kicsi baba esetén kissé elhidegülnek a párok. De lehet rajta változtatni. Nem kell rémeket látni meg megsértődni. Kezdeményezz felé, legyél kedves, kényeztesd egy kicsit, hogy érezze, hogy törődsz vele.

2018. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azért mert nem besz velem..Hanem mert nem lehet vele törödni sem ha hozzá bújok megölelem elnyom és megmagyarázza h most ezt csin meg azt..Testvére a fönök..elcsavarognak nem szól semmiről hazudik minden apró dologról..Mintha én eröltetném ezt érzem..velem nem ér rá esténként beszélgeti fáradt..okéé..de mindíg?meg beszélni nem lehet vele aztmondja fujom a hülyeségeimet..
2018. máj. 29. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak siman rosszul valasztottal.. legkozelebb jobban ismerd ki a parod.
2018. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Azzal sajnos nem leszel előbbre, ha leírom én us hogy ez gyors volt. De viszont mivel ugyanebben a helyzetben voltam én is, illetve hasonlóban, így talán tudnék tanácsot adni. Nálam az vált be, hogy nem foglalkoztam vele. Mikor este hazajött,csak a legfontosabb dolgokat mondtam el neki a gyerekekkel kapcsolatban, magamról meg semmit. Közben úgy tettem, mintha teljesen meg lennék elégedve a helyzettel. Másképp kezdtem el hordani a hajamat, más zenéket hallgattam.4 nap után már láttam a változást, és ő lett olyan mint én voltam előtte. Azt hitte van valakim, így elkezdett odafigyelni rám. Persze ez csak egy tesztnek elég, mert ha tényleg nem szeret akkor sajnos semmivel nem tudod felhívni magadra a figyelmét. Akkor viszont leülteném, és elmondanám hogy nekem ez nem tetszik, és elválnék.
2018. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Megfogom próbálni..
2018. máj. 29. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Párterápia, házassági tanácsado, vavy válj el.
2018. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!